• Головна
  • Прес-конференція партії «Удар»: хочеш миру, готуйся до війни!(ФОТО)
19:06, 27 липня 2012 р.

Прес-конференція партії «Удар»: хочеш миру, готуйся до війни!(ФОТО)

26 липня 2012 року відбулася прес-конференція Волинської обласної організації Політичної партії «Удар» Віталія Кличка. Основним завданням стало затвердження делегатів від обласної організації партії на всеукраїнський з’їзд, що відбудеться 1 серпня 2012 року у Києві.

Власне, питання носило особливий характер, оскільки анонсований з’їзд визначить основні напрями передвиборчої програми партії і дозволить скоординувати дії у прийдешній «найбруднішій виборчій компанії, яку бачила ця країна», як її характеризує заступник обласної організації  Алексєєв Ігор Володимирович.

Одностайним рішенням кворуму було обрано 23 делегати всеукраїнського з’їзду партії «Удар» Віталія Кличка. Саме на їхні плечі тепер лягає відповідальність за представництво регіону на всеукраїнському рівні.

На завершення прес-конференції заступник голови обласного осередку наголосив на складності подальшої боротьби і визначив головну мету виборчої компанії – зберегти поточний рейтинг партії, який оцінюється її представниками в 15%.  Також Алексєєв І.В. зазначив, що партія «Удар» є абсолютно непідконтрольною владі і олігархічним колам, а тому надзвичайно «незручна», отже чесної боротьби не варто очікувати.

На питання журналістів про розвиток євроінтегрційних прагнень України, а також політичний імідж самого Віталія Кличка, заступник обласного осередку зазначив, що популярність В. Кличка, як особистості, спортсмена і політика лише допоможе і його партії, і країні в цілому. Основний лозунг політичної сили - «Від успішної людини - до успішної країни» - якнайкраще відображає партійну позицію. Основне враження від найближчого майбутнього партії: «Хочеш миру – готуйся до війни!»

Прес-конференція партії «Удар»: хочеш миру, готуйся до війни!(ФОТО), фото-1
Прес-конференція партії «Удар»: хочеш миру, готуйся до війни!(ФОТО), фото-2
Прес-конференція партії «Удар»: хочеш миру, готуйся до війни!(ФОТО), фото-3

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...