
ПЕТИЦІЯ
17:36, 24 липня 2017 р.
У Луцьку просять створити перехід на вулиці Грушевського
ПЕТИЦІЯ

Лучани просять у влади створити перехід на вулиці Грушевського.
Відповідну ініціативу зареєструвала Ткаченко Марія Володимирівна на сайті місцевих петицій.
«Створити пішохідний перехід на вулиці Грушевського, біля будинку 19», - йдеться у тексті ініціативи.
На момент написання матеріалу петицію підписали 4 особи із 300 необхідних. Проте До кінця збору підписів залишилось ще 14 днів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня