![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
18:51, 24 липня 2017 р.
У Луцькій міській раді створять новий департамент
У Луцькраді розглянуть проект рішення про утворення департаменту сім'ї, молоді та спорту.
Проектом рішення пропонується об'єднати декілька структур міськради в департамент. Про це сказав депутат Луцькради Костянтин Петрочук 24 липня під час засідання комісії зпитань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту, - інформує Конкурент.
Щодо штатних одиниць, то спочатку хотіли в департаменті створити 5 відділів, які окремо займалися б спортом високих досягнень, масовим спортом, віділл, який би займався будівництвом, відділ сім'ї та молоді та патріотичного виховання.
Однак прийшли до висновку, що стартувати департамент може і з меншою кількістю людей. Тому фактично штат з об'єднаних структур міськради збільшать на одну одиницю, і стартуватиме департамент з двох відділів.
"У нас є Центр національно-патріотичного виховання зі штатом у сім чоловік. Планувалось зменшити кількість і в структурі департаменту визначити дві людини, які би займались цими речами. Але на сесії Луцькради затвердили штатний розпис Центру, тому найближчим часом штат не чіпатимуть", – сказав Костянтин Петрочук.
Також є чимало питань щодо вирішення ситуації з будівництвом та реконструкцією спортоб'єктів у дворах. Тому є необхідність, щоб був в структурі департаменту інженер, який би працював над документами.
Депутати підтримали проект рішення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...