![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
20:10, 27 липня 2017 р.
Скільки грошей потрібно на каналізацію у Гіркій Полонці
![Скільки грошей потрібно на каналізацію у Гіркій Полонці Скільки грошей потрібно на каналізацію у Гіркій Полонці](/dist-assets/images/cap.jpg)
Однією з причин неналежної утилізації побутових відходів та відповідного запаху спеціалісти називають відсутність каналізації в Гіркій Полонці, - пише Конкурент.
Для того, щоби частково вирішити цю проблему, потрібно збудувати каналізаційно-насосну станцію з напірним колектором. Із проханням виділити на це гроші з обласного бюджету за регіональною екологічною програмою звертався до профільної комісії обласної ради депутат Михайло Імберовський, – повідомляє він у Facebook.
Із його слів, ще один мільйон двісті тисяч гривень на цю мету передбачено в місцевих бюджетах Луцького району.
"Приємно відзначити, що мою позицію поділяє і керівництво облдержадміністрації, яке у змінах до бюджету, що виноситься на найближчу сесію, передбачає відповідну суму коштів. Хочу надіятись, що питання не стане джерелом розбрату і колеги-депутати підтримають таке потрібне для громади міста рішення. Відповідно, й каналізація в Гіркій Полонці, так як і в Княгининку, почне належно функціонувати до кінця року, і лучанам та мешканцям приміських сіл дихати стане трішки легше", – написав він.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...