![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
13:30, 27 липня 2017 р.
«Володимирські висоти» зберуть найкращих стрибунів
![«Володимирські висоти» зберуть найкращих стрибунів «Володимирські висоти» зберуть найкращих стрибунів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вже вчетверте у Володимирі-Волинському відбудуться Всеукраїнські змагання із стрибків у висоту «Володимирські висоти». Ідейним натхненником турніру був і є місцевий спортсмен Вадим Кравчук, його свого часу підтримали в спортивному клубі «Висота» у Львові, а також міська влада Княжого міста.
Про це йдется на сайті Федерації легкої атлетики Волинської області.
«Родзинка» «Володимирських висот» - наближеність «королеви спорту» до вболівальників. Легка атлетика на таких змаганнях перестрибує із доріжок і секторів на майдани міст. Ця практика традиційна для Європи. От і у Володимирі у день міста облаштовують стрибкову яму і сектор на центральному майдані – площі Героїв.
Цього року змагання стартують у неділю 30 липня о 12.00.
Почнуть змагання юніори та юніорки, згодом стрибатимуть жінки та на завершення – чоловіки. До слова, «Висоти» включено до календаря ФЛАУ і на змагання приїде чотири майстри міжнародного класу, в активі яких є стрибки в районі 2.20 м! Це Юрій Кримаренко, Дмитро Яковенко, Андрій Ковальов, Василь Іваницький.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...