![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
21:14, 28 липня 2017 р.
Голова Волинського центру зайнятості не здивується, якщо підпалять його авто
![Голова Волинського центру зайнятості не здивується, якщо підпалять ... Голова Волинського центру зайнятості не здивується, якщо підпалять його авто](/dist-assets/images/cap.jpg)
Голова Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, який водночас очолює обласну організацію Блок Петра Порошенка «Солідарність», каже, що отримує погрози від політичних опонентів і не здивується, якщо в один день спалахне його авто.
Про це він заявив на своїй персональній сторінці у Фейсбук.
Роман Романюк висловився з приводу політичного протистояння у Луцькій міськраді, яке триває після смерті міського голови з лютого цього року. Зокрема, він порушив питання відкликання п'яти депутатів міської ради і підпалу готельно-ресторанного комплексу Patio di Fiori 24 липня.
«Зважаючи на останні події, вважаю, що жоден політик чи громадський активіст не може почувати себе у безпеці. Адже методи і способи, якими діють опоненти всім знайомі з 90-х років і ми вже сьогодні бачимо яскраві прояви цього. Тому, періодично отримуючи різні погрози, залякування, не здивуюсь, якщо й мій автомобіль колись спалахне, або ж одного вечора мене перестрінуть невідомі біля будинку», – зазначив голова центру зайнятості області.
Також Роман Романюк вважає, що скоро депутати, яких хочуть відкликати лучани, втратять свої мандати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...