• Головна
  • Використання конопляного насіння в народній медицині
Реклама
09:47, 1 липня 2017 р.

Використання конопляного насіння в народній медицині

Реклама
конопляне насіння

конопляне насіння

В наш час конопля має досить погану славу, але насправді ця рослина має по-справжньому вражаючі лікувальні властивості і є прекрасним джерелом природних амінокислот.

Конопляні відвари ефективно допомагають у боротьбі з багатьма недугами, вони знімають біль, очищають організм від шкідливих речовин, а також мають відчутний протизапальний ефект.

Особливо насіння марихуани містить в собі вітаміни групи B, Е, С, A. Крім того, в їх склад входять такі корисні елементи як цинк, залізо, бета-каротин, кальцій і амінокислоти Омега 3 і 6, які чудово засвоюються організмом людини.

Продаж конопляного насіння легальний на офіційному рівні, оскільки в ньому відсутні будь-які заборонені речовини.

Настій з конопляного насіння вдало сприяє оздоровленню при хворобах дихальної системи (бронхіту, астми, запалення легенів). При цьому його дуже легко приготувати, для цього потрібно в склянку кип'яченої води додати ложку насіння і настоювати 10-15 хвилин. За добу потрібно вжити до 2-х склянок такого настою.

Настій також допомагає подолати безсоння, і буде корисний під час стресового стану чи нервового перенапруження.

Примочки з відвару знімають біль і запалення від гнійників, мозолів та виразок.

Наявність в складі канабісу амінокислоти Омега-3 і деяких інших корисних речовин, позитивно впливає на шкіру і волосся людини. Регулярне миття голови відваром з насіння конопель робить волосся об'ємним, еластичним і м'яким, а також усуває надмірну сухість.

Крім цього при вживанні настойки з насіння, яке попередньо підсмажується з сіллю, значно поліпшується чоловіча ерекція.

Корисні рецепти від хвороб

Для лікування вушних захворювань необхідно промивати вухо нагрітим молоком з додаванням конопляної олії. А для більш ефективної терапії можна спробувати намочити ватний гніт в конопляній олії і закласти його у вухо.

При наявності маткової фіброміоми хворій потрібно приймати по п'ятдесят мл конопляного відвару тричі на день протягом двох тижнів.

Конопляна настоянка на спирту відмінно допомагає при бронхіальній астмі - досить випивати по 3 краплі після полудня і перед сном, запиваючи звичайною водою.

Мазь зроблена з масла конопель і крейди в співвідношенні 4: 1 відчутно сприяє усуненню бородавок, якщо змащувати їх два-три рази протягом доби.

При циститі вельми дієвим є відвар, для приготування якого потрібно десять грам квіток календули, п'ять грам подрібненого конопляного насіння і три ложки меду. Все це заливається білим вином (вистачить п'ятисот мілілітрів) і вариться на невеликому вогні близько десяти хвилин. Приймати слід по 1/3 склянки після пробудження і ввечері, перед сном.

Відвар з конопляного насіння може зменшити симптоми від гепатиту. Візьміть сто двадцять грам подрібненого насіння конопель і залийте одним літром води, після чого поставте на середній вогонь для варки. Пити потрібно по склянці через кожні три години протягом тижня.

Щоб швидко усунути нежить рекомендується взяти десять грам подрібненого конопляного насіння і залити склянкою води, а потім і склянкою молока. Суміш прокип'ятити. Пити щодня протягом доби.

Для лікування захворювань передміхурової залози необхідно перемішати 25 грам кореня стальника, десять грам конопляного насіння, дванадцять грам кори ліщини, 12 грам дроковой трави, десять грам листя купини і стільки ж хвоща польового. 1 столову ложку отриманої суміші залити половиною літра чистої води. Настоювати годину. Вживати чотири рази протягом доби.

Також конопляний відвар позитивно впливає на нервову систему людини і загальний психологічний стан. Щоб його виготовити достатньо буде двох столових ложок потовченого насіння, які необхідно додати в стакан з кип'яченою водою і настоювати близько півгодини. Пити перед сном по 1/2 склянки.

Джерело: https://weedseeds.com.ua/ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...