• Головна
  • Луцькій лікарні придбали УЗД апарат майже за мільйон гривень (ФОТО)
15:54, 1 серпня 2017 р.

Луцькій лікарні придбали УЗД апарат майже за мільйон гривень (ФОТО)

Луцькій лікарні придбали УЗД апарат майже за мільйон гривень (ФОТО)

Відтепер у КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» введено в експлуатацію ультразвуковий апарат експертного класу «ULTIMA-PA». На його придбання, рішенням сесії міської ради, було виділено кошти в сумі 980 тис. грн.

Варто зазначити, що апарат українського виробництва. Закладом проведено тендер на придбання медобладнання. За результатом торгів переможцем було визначено харківську фірму «РАДМІР» з пропозицією закупівлі сучасного ультразвукового апарату ватрістю 950 тис.грн, - повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Лікар ультразвукової діагностики Марина Просимців розповіла, що апарат «ULTIMA-PA» оснащений трьома датчиками (конвексним, лінійним та мікроконвексним), в програмному забезпеченні апарату є можливість використовувати 5 різних доплерівських додатків. Ще однією перевагою даного апарату є наявність пристрою для еластографії – найсучаснішого методу для діагностування ступені жорсткості тканин, що дозволяє з більшою вірогідністю визначати чи злоякісне утворення, чи доброякісне (для щитовидної залози та для молочних залоз). В комплекті є принтер, за допомогою якого є можливість надрукувати зображення тих патологічних змін, які будуть виявлені під час обстеження. Завдяки новому апарату розширяться можливості для діагностики поширених захворювань, в першу чергу - раннього виявлення онкологічної патології, захворювань серцево-судинної системи, котрі на сьогоднішній день в трійці «лідерів» причин інвалідності та смертності.

Апарат може бути використаний для проведення УЗ-досліджень органів черевної порожнини, нирок, сечостатевої системи, серця, поверхневих і периферичних судин, судин головного мозку, скелетно-м’язової системи та інших органів.

Головний лікар Центру Ігор Гнетньов подякував міській раді, депутатському корпусу за те, що вони не залишаються осторонь проблем лікарні, та виділили кошти на придбання необхідного обладнання. Він зазначив, що на зекономлені кошти від проведеного тендеру закуплено електрокоагулятор ЕХВЧ-300 «Надія-4» для проведення малих хірургічних операцій.

Радник міського голови Ігор Поліщук розповів, що головний лікар Ігор Гнетньов звернувся до міської ради з проханням придбати УЗД-апарат, адже попередній був застарілим та неточним. “Своєчасна якісна та правильна діагностика є першим кроком на шляху до лікування хвороби. Тому, міською радою було прийнято рішення виділити кошти та придбати цей апарат для потреб лікарні”, - сказав Ігор Поліщук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#узд_апарат #лікарня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...