• Головна
  • Лучанка, яка живе біля депо: «Хай пхають маршрутки під нашими вікнами вручну»
19:16, 3 серпня 2017 р.

Лучанка, яка живе біля депо: «Хай пхають маршрутки під нашими вікнами вручну»

Лучанка, яка живе біля депо: «Хай пхають маршрутки під нашими вікнами вручну»

Лучанка бідкається на постійний ранковий шум від маршруток на Луцькому підприємстві електротранспорту.

Про це Ніна Мартиновапише на платформі «Відкрите місто»:

«Луцьке підприємство електротранспорту має в користуванні парк маршрутних таксі, які ночують на території підприємства і вранці з шостої години масово виїжджають з території ЛПЕ на маршрути. Під вікнами газують, набираючи швидкість. Водії голосно та емоційно спілкуються між собою.
Це одночасно десятки одиниць техніки з дизельними двигунами, які до того ж забруднюють повітря.
В той же час якісь ліві маршрутні таксі заїжджають на територію ЛПЕ чи на техогляд, чи на медогляд водіїв перед рейсом, чи то на мийку. Іноді посеред ночі на територію ЛПЕ з гуркотом заїжджає КАТОК!

Рух транспортних засобів на території житлової забудови призводить до значного перевищення санітарних норм допустимого шуму в квартирах будинків по вул. Черняховського 1 і 5.
Допустимий рівень шуму для житлових приміщень наступний:
- в денний час (з 7 до 23 год) еквівалентний рівень звуку не повинен бути більше 40 децибел (дБА), а максимальний - не більше 55 дБА
- в нічний час (з 23 до 7 год) еквівалентний рівень звуку не повинен бути більше 30 децибел (дБА), а максимальний - не більше 45 дБА. 
Час із 6-00 до 7-00 вважається нічним. Але неможливо виспатися.
По санітарним нормам і правилам, при замірах в квартирі рівнів шуму, необхідно відкрити кватирки. А ми якраз і спимо з відкритими кватирками і отримуємо гуркіт і чад солярки в своїх помешканнях.
Порушення Санітарних норм тягне за собою адміністративну відповідальність. Згідно статті 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення для посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - накладення штрафу від 15-ти до 30-ти, при повторному порушенні - від 50-ти до 150-ти мінімальних зарплат.

Мешканці житлових будинків по вул. Черняховського 1 і 5 вимагають припинити інтенсивний рух транспортних засобів з дизельними двигунами під вікнами їх житлових будинків з 6-00 до 7-00. Яким чином буде вирішено цю проблему, нас не стосується. Чиновники відповідних служб за це отримують заробітну плату з наших податків. От хай і пхають маршрутки під нашими вікнами вручну, якщо є така потреба випускати їх о 6-00 ранку на лінію».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шум
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...