• Головна
  • У СНУ оголосили додатковий набір студентів
10:39, 7 серпня 2017 р.

У СНУ оголосили додатковий набір студентів

У СНУ оголосили додатковий набір студентів

Факультет філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки оголошує додатковий набір у магістратуру на вільні місця платної форми на денне та заочне відділення.

Про це у Facebook повідомив декан факультету Юрій Громик.

Незалежно від базової освіти рівня бакалавра чи спеціаліста, є можливість за півтора року в Луцьку в державному ВНЗ отримати ступінь магістра (або пройти перекваліфікацію) і здобути такі актуальні кваліфікації:

1) магістр філології, науковий співробітник, фахівець зі слов'янських мов та літератур, викладач польської та англійської мов, перекладач: спеціальність 035 "Філологія", освітня програма "Мова та література (польська). Переклад"; вільні ліцензовані місця залишилися і на денній, і на заочній формах навчання;
3) магістр філології, науковий співробітник, фахівець з української мови, української та світової літератури: спеціальність 035 "Філологія", освітня програма "Українська мова та література. Світова література"; вільні місця залишилися тільки на денній формі навчання.

Вартість навчання на денній формі: 9900 грн за семестр, 1980 грн за місяць; на заочній формі: 9000 грн за семестр, 1800 грн за місяць.

Для вступу на вказані спеціальності / освітні програми просять особисто подавати документи в каб. 220 головного корпусу університету (м. Луцьк, проспект Волі, 13). Особам, які працюють, пропонують навчання за індивідуальним планом.

Деталі за номером телефону: 0957321894, 0978940440.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СНУ #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...