• Головна
  • До уваги лучан: Роману потрібна допомога (ФОТО, ДОКУМЕНТИ)
SOS
12:29, 9 серпня 2017 р.

До уваги лучан: Роману потрібна допомога (ФОТО, ДОКУМЕНТИ)

SOS
До уваги лучан: Роману потрібна допомога (ФОТО, ДОКУМЕНТИ)

Роман, якого госпіталізували у Луцьку з цирозом печінки, потребує матеріальної допомоги. Чоловіку необхідна пересадка донорського органу.

Про це у соцмережі пише Володя Лєснік:

«Що у вас на думці, Volodya?…

На думці не надто весело. Тривожно. Виявляється, справжньою бідою таки важко ділитися, та не маю іншого способу зарадити ще більшій.

Маю рідну сестру, Наталку. Ще у юності скуштувала багато лиха. Після менінгіту, втрати дитини, клінічних смертей, кількох років паралічу ледь видряпалася. Волею Божою, маминими молитвами, санаторним лікуванням та покорою з часом життя менш-більш налагодилося. Вдруге вийшла заміж. Чоловік, Сашко – добросердий, хазяйновитий. Своїх дітей вже не могла мати, – взяли п’ятирічного хлопчика з дитбудинку у Виноградові.

Роман бідою навчений, тож більш слухняної і скромної дитини годі було уявити. У шкільному віці виявили у нього вірусний гепатит B (вважалося – занесли під час видалення мигдалин, хоч більш імовірно – прогледіли ще від народження). У пору навчання у виші хлопець довідався, що Наталка й Сашко – таки не рідні. Дістав до характеру схильність утаємничувати свої проблеми, перестав скаржитися на здоров’я. Завше казав «у мене все добре». 

Романові подобалося працювати з дітьми, тож до диплому програміста «додав» педагогічні курси і став учителем інформатики в селі поруч з містечком. Шкідливих звичок не міг собі дозволити, мав самостійні судження, умів терпляче пояснювати – усе це дозволило завоювати довіру і любов учнів, номінуватися на Вчителя року, врешті – усвідомити сенс власного буття. На початку 2017-го одружився з Лесею, такою ж як сам, учителем молодших класів. Її десятирічний син від першого шлюбу, Богдан, одразу прихилився до нового татка, повірив у кращу долю. Раділа продовженню династії бабуся, моя мама. Вони з татом теж усе життя віддали школі.

І ось Романа госпіталізували з портальною гіпертензією, спричиненою фіброзним переродження печінки, інакше – цирозом. Лікарі не бачать іншого шляху порятунку, крім пересадки донорського органу, від батька. 

Тепер, окрім Божої ласки, нам потрібні значні кошти, яких родина самостійно зібрати не зможе. Операція в Україні безумовно коштує дешевше, ніж за кордоном. Але ліквідного майна, як і часу на його продаж не маємо. Для визначеного лікарями мінімального забезпечення запланованої на вересень операції та перших етапів відновлення потрібно буде близько п’ятдесяти тисяч доларів.

Я дуже вдячний усім, хто вже допоміг порадами і знаннями – Друзям і ледь знайомим людям, компетентним лікарям Волинської обласної клінічної лікарні І.М. Сидору та І.В. Манзій, спеціалістам Національного центру хірургії і транс-плантології імені Шалімова О.Г. Котенку, О.М. Остапишену. 

Вірю, що Богданчик не втратить батька удруге, як і не народиться сиротою дитя, що його носить під серцем Леся. 

Прошу поділитися зі мною на цій сторінці чи на пошту [email protected] досвідом вирішення подібних проблем, інформацією про благочинні фонди й організації, котрі можуть допомогти.

Додаю також фото, довідки і банківські реквізити для адресної допомоги Романові.

Номер карткового рахунку в ПриватБанку, на який можна переказувати кошти: 5168757302372687 (Роман Олександрович Лемак). Кошти також можна перерахувати в Ощадбанк на р/р 3739790404, ЗКПО 09303328, МФО 303398 з позначкою “для зарахування на поточний рахунок 26255500703858”

Дякую».

До уваги лучан: Роману потрібна допомога (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-1
До уваги лучан: Роману потрібна допомога (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-2
До уваги лучан: Роману потрібна допомога (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-3
До уваги лучан: Роману потрібна допомога (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...