• Головна
  • Лучанам підвищать тарифи на воду
15:43, 10 серпня 2017 р.

Лучанам підвищать тарифи на воду

Лучанам підвищать тарифи на воду

Підвищити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення має намір КП «Луцькводоканал».

Підприємство уже підготувало розрахунок проекту тарифів на 2018 рік. Про це йдеться на офіційній сторінці "Луцькодоканалу", - пише «Конкурент».

Як йдеться у повідомленні, унаслідок підвищення цін на енергоносії та інші матеріальні ресурси без одночасного підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, КП "Луцькводоканал" отримало збитки за 5 місяців 2017 року в сумі 3,5 млн грн.

Перегляд тарифів необхідний для того, щоб привести їх до економічно обґрунтованого рівня, а це забезпечить беззбиткову діяльність КП "Луцькводоканал" та дозволить здійснити впровадження низки першочергових інвестиційних проектів, спрямованих на забезпечення розвитку виробництва, підвищення надійності, якості технологічного процесу, впровадження енергозберігаючих технологій, відповідно до затвердженої інвестиційної програми на плановий рік.

Згідно з поданими розрахунками, плановий тариф становитиме:

на централізоване водопостачання – 6,45 грн (без ПДВ) – ріст на 1,72грн/м³, або на 36,4%;

на централізоване водовідведення – 6,51 грн (без ПДВ) – ріст на 1,88грн/м³, або на 40,6%.

на централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 6,41 грн (без ПДВ) – ріст на 1,22 грн/м³, або на 23,5%;

на послугу водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 6,27 грн (без ПДВ) – ріст на 1,20 грн/м³, або на 23,7%.

Основні складові тарифу на 2018 рік розраховувались з врахуванням: витрат на електроенергію, витрат на оплату праці та відрахування на соціальні заходи, витрат на податки, цін на паливно-мастильні матеріали, збільшення вартості матеріалів, витрати на послуги Волиньстандартметрології тощо. Із детальними розрахунками можна ознайомитися на офіційному сайті "Луцькводоканалу".

Зауваження та пропозиції просять надсилати у письмовій формі:

поштою на адресу: м. Луцьк, вул..Дубнівська, 26 (планово-економічний відділ), тел. 28-40-18; 28-40-33, або ж на електронну адресу: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підвищення_вартості_води #луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...