• Головна
  • Через «Луцьктепло» перерозподілили видатки бюджету міста
10:42, 11 серпня 2017 р.

Через «Луцьктепло» перерозподілили видатки бюджету міста

Через «Луцьктепло» перерозподілили видатки бюджету міста

Сьогодні під час позачергового засідання виконавчого комітету перерозподілили видатки бюджету міста. Заступник директора департаменту фінансів та бюджету міської ради Людмила Гаврилевська пояснила, що потреба прийняття цього рішення виникла у зв’язку з необхідністю перерозподілу коштів в межах головного розпорядника. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Члени виконавчого комітету підтримали рішення, що передбачає провести перерозподіл видатків загального фонду бюджету міста по виконавчому комітету міської ради на фінансову підтримку ДКП «Луцьктепло», збільшивши видатки на погашення кредитних зобов’язань в сумі 662 000 грн. за рахунок зменшення видатків на орендну плату за договором поруки в сумі 662 000 грн.

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт зазначив, що ці кошти допоможуть частково вирішити проблеми, що утворилися на котельні, яка знаходиться на Карбишева, 2. На даний час найбільше клопотів для міської вади, бюджету, громади створюють ДКП “Луцьктепло” та Луцьке підприємство електротранспорту, де проблеми накопичувалися роками, а тепер особливо загострилися. Проте керівники міста намагаються спілкуватися і поступово ці проблеми вирішувати.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад додав, що необхідність прийняття рішення виконавчим комітетом допоможе вирішити питання погашення кредитних зобов’язань в рамках законодавчого поля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#луцькрада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...