• Головна
  • Лучани нарікають на матюки та голосну музику в маршрутках
18:00, 2 серпня 2012 р.

Лучани нарікають на матюки та голосну музику в маршрутках

Луцькі пасажири загалом незадоволені якістю перевезень в обласному центрі. Людям не подобається частота руху транспорту, ставлення водіїв до пасажирів та відсутність безпеки на дорозі.

Результати соціологічного дослідження щодо якості пасажирських перевезень у Луцьку оприлюднили 1 серпня під час засідання громадської ради при Луцькому міському голові.

Координатор Луцького прес-клубу Богдана Стельмах нагадала, що на громадській раді вже порушували це питання. Так, нині чотири громадські організації опитували повнолітніх луцьких пасажирів щодо задоволення якістю пасажирських перевезень в обласному центрі.

Член громадського об’єднання «Лучани» Мирослава Козюпа розповіла, що участь в опитуванні взяло 811 респондентів, які користуються маршрутками.

Результати дослідження показали, що половина опитаних користується маршрутом №15. Крім того, серед популярних луцьких маршрутів – 12, 16 та 17.

39% опитаних двічі на день користуються послугами маршрутки – вранці і ввечері.

Як показало дослідження, більшість лучан незадоволені якістю перевезень.

Кожен п’ятий пасажир маршрутки почуває себе у ній небезпечно. Щоправда, у чому саме виявляється «небезпека», респонденти не відповідали. Цим, до речі, були незадоволені перевізники, які прийшли на громадську раду. Мовляв, через такі «загальні» визначення вони не розуміють, що саме їм потрібно виправляти у своїй діяльності.

12% опитаних стверджують, що до них погано ставляться водії. Здебільшого вони скаржаться на ненормативну лексику.

Більшість луцьких пасажирів стверджує, що водії часто палять під час руху транспорту. Значний відсоток опитаних зазначив, що шофери голосно вмикають музику.

Майже половина пасажирів нарікають на те, що водії розмовляють по телефону.

Кожен 4 опитаний стурбований тим, що водії не дотримуються Правил дорожнього руху.

Лише третина опитаних мають нагоду відстежувати розклад руху маршруток в Інтернеті. Тому координатори дослідження вважають, що на зупинках потрібно розміщувати інформацію про графік руху транспорту.

Крім того, багато людей незадоволені графіком руху маршруток. Але кожен третій вважає, що із рухом все нормально.

Підсумовуючи результати дослідження, першочергово необхідно встановити графік на зупинках і забезпечити рух маршрутних таксі у ранковий та вечірній час.

Так, рішенням громадської ради у мерії буде створена робоча група. Першочергово вона займеться питанням встановлення графіків на зупинках, а також забезпеченням руху маршруток у ранковий та вечірній час. Опісля доопрацювання всіх деталей звернення його нададуть луцькому меру Миколі Романюку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...