• Головна
  • 17 серпня у Луцьку: Дні народження, пам'ятні дати
ВІТАЄМО!
00:00, 17 серпня 2017 р.

17 серпня у Луцьку: Дні народження, пам'ятні дати

ВІТАЄМО!
17 серпня у Луцьку: Дні народження, пам'ятні дати

День народження 17 серпня відзначає директор департаменту фінансів Волинської облдержадміністрації Ігор Никитюк та кіборг Георгій Остров.

ІА «0332.ua» щиро вітає іменників та зичить здоров’я, миру, успіхів та благополуччя. Нехай кожен новий день приносить задоволення та гарні новини.

Характеристика людей, які народилися 17 серпня:

Люди, народжені в цей день, є власниками вибухового і імпульсивного характеру. Вони ніби переймають сильне напруження людей, які народилися на день раніше їх, але відрізняються тим, що істинно стурбовані керівництвом життєвого шоу. Але їх бажання панувати спирається стійку приземленість, яка здатна трохи загасити їх активну енергію, яка б’ється через край.

Леви завжди верховодять усім, це стосується навіть самим незначним дрібницям, ось чому вони ці люди не можуть потерпіти навіть самого легкого натяку на непокору інших людей, і не важливо це близькі люди, або незнайомі. Але в тому випадку, якщо їх оточення бунтує, що не може перенести дуже жорстке контролювання, яке встановили Леви, люди цього дня позбавляються звичайної манери взаєморозуміння і потрапляють в серйозні труднощі, які часто закінчуються депресією, яка в подальшому потребує тривалого лікування та утримання від суспільства і оточення.

Леви, народжені 17 серпня, просто обожнюють сперечатися, і при цьому можуть навіть відчувати те, що вони неправі, але тим не менше будуть намагатися захищати свої помилкові твердження. Леви будуть страждати, переживати докори сумління, каяття в тому, що погарячкували, але все одно ні за що не вибачатися перед людиною, яка умисно чи ні зазнав страждання через їх надмірну поривчастої. Близькі та рідні відчуваючи свою жалість до цих людей намагаються пробачити з зухвалі вчинки і фрази, але все одно бувають такі ситуації, в яких Леви здатні вичерпують терпіння своїх близьких.

Як правило, всі труднощі Львів, народжених в цей день, можна пояснити тим, що використовуючи відчайдушну браваду, ці люди намагаються звільнитися від своїх комплексів, які розвинулися у них з раннього дитинства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дні_народження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...