• Головна
  • 18 серпня у Луцьку: Дні народження, пам'ятні дати
Вітаємо!
00:00, 18 серпня 2017 р.

18 серпня у Луцьку: Дні народження, пам'ятні дати

Вітаємо!
18 серпня у Луцьку: Дні народження, пам'ятні дати

День народження 18 серпня відзначають ж урналіст Світлана Мех, барабанщик гурту «Ріплей» Олександр Дроздов, лідер гурту «Давня казка» Євгеній Чепіль.

ІА «0332.ua» щиро вітає іменників та зичить здоров’я, миру, успіхів та благополуччя. Нехай кожен новий день приносить задоволення та гарні новини.

Характеристика людей, які народилися 18 серпня:

Люди, народжені в цей день, навіть зустрічаючись з великими і серйозними труднощами, завжди виходять з них дуже легко. Не залежно від того, на скільки вони щасливі у своєму житті, невеликі проблеми ніби зумисне з’являються за тим, щоб у черговий раз перевірити характер Львів. Вони дуже емоційні особистості і тому можуть переживати всі труднощі і удари долі найбільш глибоко, ніж інші люди. Але навіть це не здатне зробити їх нещасними, так як Леви істинно переконані, що конкретних результатів, при просуванні до ідеалу, який в принципі легким бути не може, можливо досягти лише з придбанням свого життєвого досвіду, як позитивного, так і негативного.

Леви, які народилися 18 серпня, здатні бачити труднощі які виникли на шляху, як шанс досягти ще кращих результатів у досягненні мети. Найчастіше, певна проблема може зайняти головне місце в існуванні цих людей і здатне перетворитися в довгий, а іноді і суворе протистояння. Але тим не менш Леви, цього дня, стійко переживають численні проблеми і втрати, які можуть зламати людей менш стійких. Хоч битви Львів і тривають все життя, але в них то як раз ці героїчні люди і знаходять щастя.

Особистості, народжені в цей день, ніколи не плачуться, а швидше навпаки, вони не уявляють собі навіть думки, що інші будуть думати про них як про вічні страдальцах. Леви завжди з піднятою головою зносять удари, що завдає їм життя, і в основному вирішують свої проблеми тільки тоді, коли вони виникли. Леви реалісти, і дивляться на речі прямо, і прагнуть знайти максимальну вигоду з ситуації, в яку потрапили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дні_народження
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...