• Головна
  • В Азарова дали зрозуміти: нове житло для постраждалих лучан треба купувати за гроші міської казни
14:30, 3 серпня 2012 р.

В Азарова дали зрозуміти: нове житло для постраждалих лучан треба купувати за гроші міської казни

Міністерство фінансів України надало офіційну відповідь обласній державній адміністрації щодо спрямування виділених коштів з державного бюджету на ремонт та реконструкцію аварійного будинку у Луцьку на вулиці Рівненській,109. Про це «Волинській правді» повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

Надаємо для ознайомлення повний його текст: 

«Міністерство фінансів до листа Комітету Верховної Ради України з питань бюджету від 22.06.2012 № 04-14/10-1181 розглянуло листа Луцької міськради від 14.06.2012 № 1-1/3239 стосовно виділення коштів з державного бюджету на ремонт та реконструкцію аварійного будинку по вул.Рівненській, 109 у м.Луцьку та придбання квартир постраждалим, внаслідок руйнування п’ятиповерхневого будинку 10 червня 2012 року, і повідомляє.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.06.2012 № 412-р Волинській облдержадміністрації виділені кошти в обсязі 11,969 млн грн. за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 10 червня 2012 року у м.Луцьку.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до статей 30, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування з Україні» до власних повноважень виконавчих органів міських рад належать:

– облік громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов; розподіл та надання відповідно до законодавства житла, шо належить до комунальної власності;

– сприяння розширенню житлового будівництва, подання громадянам, які мають потребу з житлі, допомога в будівництві житла, в отриманні кредитів, у тому числі пільгових, та субсидій для будівництва чи придбання житла;

– організація за рахунок власних коштів і на пайових засадах будівництва, реконструкції і ремонту об’єктів комунального господарства та соціально- культурного призначення, жилих будинків.

Статтею 78 Бюджетного кодексу визначено, що капітальні видатки бюджету розвитку спеціального фонду місцевих бюджетів спрямовуються на будівництво і придбання житла окремим категоріям громадян відповідно до законодавства.

Зазначені кошти бюджету розвитку у встановленому порядку можуть бути спрямовані для вирішення житлових питань мешканців будинку по вул.Рівненській, 109 у м. Луцьку».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...