• Головна
  • У вересні на лучан чекає фестиваль «Мандрівний вішак»
09:17, 19 серпня 2017 р.

У вересні на лучан чекає фестиваль «Мандрівний вішак»

У вересні на лучан чекає фестиваль «Мандрівний вішак»

З метою підтримки аматорського театрального руху, заохочення митців до створення нових постановок та театральних експериментів департамент культури спільно з аматорським театром-студією «Гармидер» Луцького районного будинку культури проведуть 15-17 вересня Міжнародний фестиваль аматорських театрів «Мандрівний вішак».

Розпорядження про проведення фестивалю підписав секретар міської ради Григорій Пустовіт, - повідомляють організатори.

Відповідно до положення про Міжнародний фестиваль аматорських театрів «Мандрівний вішак», засновниками фестивалю є театр-студія «Гармидер» Луцького районного будинку культури та департамент культури Луцької міської ради.  Головний його девіз – «Театр за межами театру». Завдання фестивалю: презентувати культурно-мистецький та туристичний потенціал міста Луцька; представити публіці сучасні форми театрального мистецтва; забезпечити підтримку театрального руху в Луцьку та в Україні; заохотити молодих митців до створення нових постановок та театральних експериментів; налагодити тісніші культурні й туристичні зв’язки між країнами шляхом залучення до фестивалю театрів з-за кордону.

До участі у фестивалі запрошуються театри з України та з-за кордону незалежно від форм організації та підпорядкування, які приймають умови фестивалю. Відбір учасників на фестиваль відбувається на конкурсній основі.

Один колектив може запропонувати одну і більше вистав для конкурсного відбору. Кількість колективів, яка візьме участь у фестивалі, визначається оргкомітетом. Колективи-учасники відбираються на підставі поданих заяв довільної форми, повного відеозапису вистави (бажано, відзнятої однією камерою на загальному плані) та іншої необхідної інформації. Тривалість вистави – 60-90 хвилин. Рішення щодо участі колективу прийматиме конкурсна комісія та оргкомітет. Усі колективи, які подали заявки, будуть проінформовані про результати відбору.

Критерії відбору колективів-учасників фестивалю: художній рівень вистави; можливість адаптації для показу на майданчику «за межами театру».

Театральні виступи будуть відбуватися на імпровізованих закритих та відкритих сценічних майданчиках (за межами театральних залів) у різних частинах міста, відповідно до технічних та художніх характеристик вистави-учасника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мандрівний_вішак #луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...