• Головна
  • На Волині прокуратура врятувала свиней від ветеринарів
18:00, 7 серпня 2012 р.

На Волині прокуратура врятувала свиней від ветеринарів

На Волині прокуратура опротестувала рішення комісії Старовижівської РДА, яким незаконно зобов’язано головного державного інспектора ветеринарної медицини у районі проводити щомісячні позапланові перевірки сільгосппідприємств «Ікар Стар Агро», «ХАН-КО» та ферм, де утримуються свині.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Волині.

Виконуючи доручення Генеральної прокуратури України про усунення перешкод у розвитку бізнесу, недопущення фактів порушення прав господарюючих суб’єктів та незаконного втручання в їх господарську діяльність, прокуратура Волині перевірила законність дій контролюючих органів області при здійсненні ними перевірок суб’єктів господарювання.

Зокрема, прокурор Старовижівського району опротестував рішення комісії Старовижівської райдержадміністрації від 22 вересня 2011 року, яким незаконно зобов’язано головного державного інспектора ветеринарної медицини у районі проводити щомісячні позапланові перевірки сільгосппідприємств «Ікар Стар Агро», «ХАН-КО» та ферм, де утримуються свині.

Мовляв, це рішення порушує права вказаних суб’єктів господарювання та суперечить Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», постанові Кабінету міністрів України №848 від 29.04.2008, згідно з якими перевірки таких підприємств проводяться не більше чотирьох разів на рік.

Для припинення незаконних дій органів контролю прокуратурою області, керівникам контролюючих органів внесено 21 подання, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності уже притягнуто 8 посадовців таких органів та зобов’язано не допускати проведення необґрунтованих перевірок.

Нагадуємо, що у прокуратурі області, задля запобігання випадкам незаконного втручання контролюючих та правоохоронних органів у діяльність підприємств, установ, організацій, інших господарюючих суб’єктів запроваджено «гарячу лінію» для підприємців.

За номером 72-39-46 усі суб’єкти господарювання, права або законні інтереси яких порушено службовими особами правоохоронних органів, органів влади та контролю, у робочі дні з 9 до 18 години мають можливість звернутися у прокуратуру області й повідомити про будь-який тиск з боку цих органів, безпідставне або з порушенням закону проведення перевірок.

За їх повідомленнями буде організовано перевірки та вживатимуться заходи до поновлення порушених прав.

Такі ж телефони функціонують в усіх прокуратурах міст та районів області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...