Прилуцька сільська рада хоче об'єднатися з Луцьком

У п’ятницю, 1 вересня, у Прилуцькому відбулися громадські слухання, на яких розглядали питання про об'єднання сіл Прилуцької сільської ради та Луцька. До Прилуцької сільської ради належать села: Прилуцьке, Дачне, Жабка, Сапогове, - інформує Район.Луцьк.

Олександр Озінович розповів, що 26 липня 2017 року, на сесії міської ради, було прийнято рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до спільної робочої групи».

У пояснювальній записці до проекту рішення йдеться: «До Луцької міської ради надійшло звернення у порядку місцевої ініціативи «Про ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад міста Луцька та сіл, що із ним межують». Ініціативу підписали 17 жителів міста. На виконання розпорядження міського голови від 14.06.2017 № 329 «Про вивчення пропозиції щодо добровільного об'єднання територіальних громад та її громадське обговорення», 30 червня 2017 року відбулося громадське обговорення даної ініціативи у форматі «круглого столу». Згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» після завершення обговорення такої пропозиції, на сесію міської ради подається проект рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до спільної робочої групи».

Відповідно, до Прилуцької сільської ради була надіслана пропозиція про об'єднання.

Прилуцька сільська рада хоче об'єднатися з Луцьком, фото-1

На сьогоднішньому засіданні піднімалися питання, що стосувалися вже існуючих договорів про співпрацю між Луцьком та Прилуцькою сільською радою. Представники громадськості цікавилися нагальними питання, що стосувалися медицини, освіти, транспорту, культури. Мешканців сіл хвилює чи в разі об'єднання вони матимуть позитивні зміни у розвитку цих галузей. Зокрема, чи обслуговуватимуться вони в луцьких поліклініках, чи зможуть діти відвідувати луцькі школи та садочки. Багато присутніх активно долучилися до обговорення.

Григорій Недопад зазначив, що в разі об'єднання на села Прилуцької сільської ради чекають позитивні зміни, адже вони будуть членами об'єднаної територіальної громади, що означає субвенції на освіту, медицину, дороги і т.д.

Прилуцька сільська рада хоче об'єднатися з Луцьком, фото-2

Після обговорення відбулося голосування, в якому взяли участь всі присутні представники Прилуцької сільської громади. Більшістю голосів було прийнято рішення про об'єднання Прилуцької сільської ради з Луцьком. Потому, питання має розглядатися на сесіях Прилуцької сільської ради та Луцької міської ради.

Прилуцька сільська рада хоче об'єднатися з Луцьком, фото-3
Прилуцьке голосування сесія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі