У Луцьку обиратимуть "Людей року"

У Луцьку обиратимуть "Людей року"

15 грудня у Луцьку відбудеться ювілейна головна патріотична подія – премія «Люди Року-2017. Волинь» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття».

Як повідомляє ВРД НСТУ, головна мета події – відзначити людей, які своєю повсякденною працею допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність.

Тема цьогорічної події: «Творимо історію сьогодні». Сьогодні, зараз, в даний момент, потрібно жити, творити, вірити, мріяти і, звісно, діяти. Тому що вчора вже залишилося у минулому, а завтра – це ще не відома сторінка життя.

Лауреати премії – це люди, які творять новітню історію Волинської області, працюють на її позитивний імідж та авторитет. Люди творять сучасне і майбутнє нашої області й варті того, щоб їхні досягнення були зразком для інших, а особливо для молодого покоління. Україна повинна знати своїх героїв, відтак відбудеться почесне нагородження волонтерів, громадських діячів та героїв АТО.

У рамках заходу традиційно відбудеться благодійна акція «Бог у серцях». Зібрані кошти будуть виділені на лікування дитини, яка потребує допомоги.

Вибір претендентів на перемогу в обласній паремії «Люди року-2017. Волинь» формується двома шляхами: за результатами опитування незалежних експертів та поданих заявок.

Протягом 2017 року оргкомітет премії проводить соцопитування серед представників експертної галузевої комісії, у складі яких – керівники департаментів різних професійних сфер, науковці, громадські діячі, журналісти, політичні аналітики, відомі не лише на Волині, а й в Україні. В оргкомітеті наразі триває процес обробки зібраної та отриманої інформації.

Оргкомітет наголошує, що надати інформацію про себе, чи людей, достойних звання «Людини року-2017» може кожен. Для цього потрібно до 1 грудня заповнити форму заявки, наведену нижче, скопіювати її та надіслати на е-mail: [email protected] або на поштову адресу: м.Луцьк, проcп. Волі, 50/45

Довідки за тел.: Луцьк (0332) 297529, Київ (044) 360 40 25

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У ПРЕМІЇ «ЛЮДИ РОКУ-2017. Волинь» (Заповніть поля)

Номінація ___________________________________

Прізвище, ім’я, по батькові__________________________________

Спеціалізація/ підприємство _______________________________________

Позиціонування на ринку/ час роботи_________________________________

Внесок у розвиток економічного, духовного та патріотичного життя Волині й України в цілому__________________________________________________________

Адреса, контактний телефон __________________________________

Людинароку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі