Хто з луцьких школярів отримуватиме іменну стипендію

Хто з луцьких школярів отримуватиме іменну стипендію

22 луцькі школярі отримуватимуть щомісячну іменну стипендію за досягнення у певних галузях навчання та спорту.

Список стипендіатів затвердили під час сесії 7 вересня, - інформує ВолиньPost.

Щомісячну іменну стипендію обсягом 300 гривень, згідно зі списком, виплачуватимуть 22-ом школярам за високі досягнення у різних галузях. Щоправда, у рішенні зазначено, що стипендія не індексується протягом року.

Список стипендіатів виглядає так:

  • Станіслав Давиденков – учень 11 класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11 – колегіум Луцької міської ради», стипендіат у галузі історії та краєзнавства (стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича);
  • Юлія Дацюк ‒ учениця 10-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі мовознавства (українська мова) (стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича);
  • Анна Мойсієвич ‒ учениця 11 класу Луцької спеціалізованої школи №5, стипендіат у галузі мовознавства (іноземна мова) (стипендія імені Олени Пчілки);
  • Маргарита Гірчук ‒ учениця 11-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі літературознавства і поезії (стипендія імені Олександра Богачука);
  • Андрій Обертас ‒ учень 10-М класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №9», стипендіат у галузі математики (стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича);
  • Арсен Герасимчук ‒ учень 11-В класу КЗ «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі фізики (стипендія імені Стефана Стубелевича);
  • Дар’я Плотнікова ‒ учениця 7-Г класу КЗ «Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1», стипендіат у галузі музики (вокал) (стипендія імені В’ячеслава Хурсенка);
  • Олександр Левак ‒ учень 10-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості (стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича);
  • Ілля Петрочук ‒ учень 9-Б класу Луцької гімназії №18, стипендіат у галузі фізичної культури та спорту (стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича);
  • Валентин Кириченко ‒ учень 8-Г класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25», стипендіат у галузі музики (володіння музичним інструментом) (стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича);
  • Уляна Кондратюк ‒ учениця 10-Б класу КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей», стипендіат у галузі образотворчого мистецтва (стипендія імені Кондзелевича Йова);
  • Ілона Савік ‒ учениця 11-А класу Луцької гімназії №18, стипендіат у галузі географії (стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича);
  • Яна Романенко ‒ учениця 11-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі біології (стипендія імені Липського Володимира Іполитовича);
  • Костянтин Приступа ‒ учень 9-Б класу Луцької гімназії №18, стипендіат у галузі фізичної культури та спорту (стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича);
  • Максим Денис ‒ учень 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №9», стипендіат у галузі правознавства (стипендія імені Миколи Куделі);
  • Денис Решетник ‒ вихованець гуртка «Програмування» Луцького міського ЦНТТУМ, стипендіат у галузі інформатики та інформаційних технологій (стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича);
  • Анна Смоляр ‒ учениця 11-Б класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25», стипендіат у галузі учнівського самоврядування (стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича);
  • Софія Кушнір ‒ учениця 8-Г класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №26», стипендіат у галузі театрального мистецтва, (стипендія імені Наталії Ужвій);
  • Дмитро Колядюк ‒ учень 11-Б класу КЗ «Луцька СЗОШ І-ІІІ ступенів №5», стипендіат у галузі хореографічного мистецтва (стипендія імені Іллі Богданця);
  • Ольга Гаргола ‒ учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі народознавства та фольклорного мистецтва (стипендія імені Голентюк Антоніни);
  • Софія Пеньковська ‒ учениця 11-Ф класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №9», стипендіат у галузі журналістики (стипендія імені Миколи Драгоманова);
  • Анастасія Мазурик ‒ учениця 11-Б класу КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей», стипендіат у галузі декоративно-ужиткового мистецтва (стипендія імені Марії Кравчук).
Стипендія освіта навчання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі