• Головна
  • Шацькі озера популяризуватимуть американці
16:07, 9 серпня 2012 р.

Шацькі озера популяризуватимуть американці

Шацькими озерами хочуть зробити конкуренцію озеру Балатон, що в Угорщині. Цим займеться Міжнародна інвестиційна група Ай.Ай.Джі.(I.I.G.)

Про це повідомляють у прес-службі Волинської ОДА.

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Стоєв зустрівся з президентом Міжнародної інвестиційної групи Ай.Ай.Джі. (I.I.G.) з США Ендрю Череном та директором Міжнародної інвестиційної групи Ай.Ай.Джі. (I.I.G.) Іриною Гладиш. Гості завітали на Волинь для ознайомлення з економічним потенціалом області та пріоритетними напрямками залучення іноземних інвестицій.

Ірина Гладиш повідомила, що Міжнародна інвестиційна група Ай.Ай.Джі. збирає цікаві інвестиційні пропозиції зі всіх регіонів України, щоб в подальшому презентувати їх інвесторам для майбутніх капіталовкладень.

«Найбільшою проблемою, яка виникає в інвесторів, коли мова заходить про Україну, є відсутність інформації про країну», ‒ розповіла вона.

Гладиш зазначила, що на Волині є багато місць, які потребують іноземного капіталу. Вона висловила жаль щодо того, що світ мало знає про існування області, зокрема, Шацьких озер. Посадовець переконана, що там необхідно розвивати туризм.

«Чим більше буде на озерах туристів, тим краще розвиватиметься місцева та державна економіка. Треба, щоб іноземні туристи знали про Шацькі озера. Ми пропонуємо зробити конкуренцію озеру Балатон, яке знаходиться в Угорщині, тому що Шацькі озера кращі за це озеро. І німці, і поляки їдуть на Балатон. Треба зробити так, щоб вони поїхали на Волинь і витрачали свої кошти тут», ‒ додала вона.

Довідково:

Міжнародна інвестиційна група Ай.Ай.Джі. (I.I.G.) створена в 1991 році в США та протягом 19 років успішно проводить свою діяльність: співпрацює з українськими, американськими та європейськими партнерами. Свою діяльність компанія націлює на те, щоб допомогти іноземному бізнесу знайти відповідні можливості в Україні та українському бізнесу – партнерів за кордоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...