21:55, 8 вересня 2017 р.
Життя волинських атовців після війни
Існує думка, що військовослужбовці переживають сильний стрес двічі: перший раз - перебуваючи під обстрілами, другий - після повернення додому.
Тож вдома бійці вчаться жити заново. Вони знаходять у собі сили боротись та знайти своє місце у цьому суспільстві, - пише Волинь Post.
Хтось вирішує здійснити дитячу мрію, хтось - змінити щось у житті, а хтось - навчитись чомусь новому. Адже нові знання відкривають нові можливості. Тож багато колишніх військовослужбовців, не зважаючи на вік та попередній досвід роботи, вступають до вищих навчальних закладів та записуються на різноманітні курси. Кажуть, що це допомагає змінити щось у житті, адже головне - не опускати руки.
Роман Ромасєв був мінометником в 51-ій окремій механізованій бригаді. Цього року хлопець став студентом Снідноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Каже, що тепер вчиться на юриста, адже, на його думку, країна потребує хороших фахівців.
«Я вирішив вчитись в університеті, тому що нова професія - це хороша можливість кардинально змінити життя. Вступати було не важко, здавав тести. Я вважаю, що наразі країні не вистачає кваліфікованих та, головне, чесних юристів. Тому я хочу здобути освіту та стати професіоналом в цій сфері», - розповідає Роман.
Олексій Кушнєр - колишній боєць полку «Азов». Хлопець вже має медичну освіту, однак зараз здобуває ще одну. Рік тому Олексій став студентом юрфаку Східноєвропейського національного університету.
«Після школи я навчався в Ковельському медичному училищі, де отримав спеціальність «медична сестра». Я працював за спеціальністю майже півроку в Любомильському районі на фельдшерсько-акушерському пункті», - каже хлопець.
«Після поверення з війни я почав займатись волонтерством і досить часто стикався з проблемами юридичного характеру, які стосувались учасників бойових дій. Рік тому дуже хороша волонтерка Наталія Ариванюк порадила мені поступити до університету. І зараз я вже студент юридичного факультету СНУ. Вже на другому курсі», - додає він.
Каже, що вчитись не важко, адже відвідує всі лекції, здає екзамени.
«Вже після закінчення першого курсу я відкрив «приватного підприємця» і в мене з’явилась можливість надавати юридичну допомогу. Я отримую за це невеликі, але все ж таки кошти. Мої знання приносять мені фінанси», - зазначає Олексій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:43
Вчора
15:33
11 листопада
ТОП новини
live comments feed...