Наскільки платники податків Волині збагатили державний бюджет?

Наскільки платники податків Волині збагатили державний бюджет?

До бюджетів усіх рівнів на Волині протягом січня-серпня 2017 року мобілізували 3 мільярди 562 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області .

Таким чином, волинські платники податків спрямували до бюджетів на чверть більше податкових платежів проти аналогічного періоду торік.

«Майже 710 мільйонів гривень додаткових надходжень до бюджетів усіх рівнів, – це кращі можливості для фінансування державою та органами місцевого самоврядування соціально-економічних програм, заходів безпеки, освіти, медицини тощо. Це означає, що кошти, які бюджети отримали від сумлінних платників, є надійним підґрунтям для стабільності і розвитку держави», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що виконуючи функції адміністрування податків та контролю за повнотою і своєчасністю їх сплати, фахівці ДФС максимально працюють над удосконаленням усіх процесів в обслуговуванні представників підприємництва та громадян, орієнтуючись на сучасні інформаційні технології.

«Завдяки впровадження сучасних електронних сервісів процес виконання податкових зобов’язань господарюючими суб’єктами став простішим, більш зручним та менш витратним в часі. Водночас, фахівці ДФС отримали можливість більш глибокого та повного аналізу господарської діяльності платників з тим, щоб своєчасно реагувати на можливі ризики та використання схем мінімізації, тим самим створюючи рівні конкурентні умови для сумлінного бізнесу», – наголосила Світлана Савчук.

податки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі