Про що говорили світочі національної журналістики в Луцьку?

У Луцьку вже вдруге відбувся West Media Forum 2017.

Захід, який зібрав журналістів з Луцька та сусідніх областей, пройшов 8 вересня у КРЦ «Адреналін Сіті».

Тема форуму звучала як «Інновації в медіа: глобальне бачення, локальні рішення». Дату вибрали символічну: 8 вересня відзначають Міжнародний день солідарності журналістів.

«Думаю, непоганий спосіб відзначити цей день – відвідати майданчик для професійного спілкування, яким і є West Media Forum»,  – розповіла директорка Бізнес-академії практичного менеджменту PMBA Тетяна Репницька.

За словами організаторів, якими виступили Бізнес-академії практичного менеджменту PMBA та медіахолдинг CID Media Group, WEST MEDIA FORUM 2017 ставить за мету розвиток  ЗМІ, напрацювання ефективних управлінських регіональних практик, поширення досвіду створення економічно вигідного та успішного місцевого медіа.

Модератором став головний редактор журналу «Український тиждень» Дмитро Крапивенко. Більше десяти спікерів розповіли про актуальні питання, які хвилюють та стосуються українських медійників.

Про що говорили світочі національної журналістики в Луцьку?, фото-1

Голова Незалежної медіа-профспілки України Ігор Чайка розкрив тему непростих випадків роздержавлення засобів масової інформації та розмірковував про те, чи це новий формат взаємовідносин з владою чи «старі пісні про головне».

Про що говорили світочі національної журналістики в Луцьку?, фото-2

Лайфхаками про те, як зробити довгий текст читабельним в епоху швидкого читання та зробити складний текст цікавим ділилася
журналістка видання «Новое время» Катерина Шаповал.

Київський журналіст, фотограф та відеограф Станіслав Козлюк розповів про новий тип журналістики - імерсивну або співпереживальну. Це новий тип медіа, коли контент фільмується за допомогою зображення у форматі 360 градусів. Глядач одночасно перебуває у ролі учасника події, "перебуваючи" у ній за допомогою можливостей віртуальної реальності.

На форумі також виступили спікери з Луцька. Зокрема, керівник мережі гіперлокальних видань Район.in.ua Наталія Пахайчук поділилася досвідом соціальної відповідальності медіа: розповідала як, чому і для кого газета «Сім’я і дім» вирішило друкувати пресу шрифтом Брайля.

журналістика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі