• Грандіозне спортивне свято в Луцьку
20:25, 10 вересня 2017 р.

Грандіозне спортивне свято в Луцьку

Сотні лучан та гостей міста різного віку взяли участь у масовому спортивному святі «Лучеськ півмарафон 2017», що відбувся вдруге у Луцьку в неділю, 10 вересня, - пишуть Волинські новини.

Маршрут забігів «Лучеськ півмарафон 2017» пролягав центральними вулицями міста, а старт та фініш обладнали поблизу головного корпусу СНУ імені Лесі Українки. Зауважимо, що в забігах на дистанції 21,0975 кілометра (половина дистанції марафону), 10 та 5 кілометрів могли взяти участь як професійні спортсмени, так і аматори. Окрім того, дитячі забіги відбулися на дистанціях 100, 500 та 1000 метрів.

Так, змагання відбулися за організації ТМ «Дмитрук» за підтримки Луцької міської ради.

Грандіозне спортивне свято в Луцьку, фото-1

Для вболівальників діяла зона вуличної їжі від ТМ «Дмитрук». Зважаючи на спекотну погоду, організатори встановили спеціальний душ на трасі змагань. Окрім того, вболівальники могли спостерігати показові виступи спортсменів.

Варто зазначити, що в забігу брали участь не лише українці, а й представники інших країн, зокрема США, Англії, Чехії та Австрії.

Грандіозне спортивне свято в Луцьку, фото-2

Також у бігу на дистанціях у 100, 500 та 1000 метрів взяли участь маленькі бігуни.

Грандіозне спортивне свято в Луцьку, фото-3

У дистанції 5 кілометрів серед жінок третє місце зайняла Вікторія Фатіна , другу сходинку посіла Ольга Гупало , «золото» взяла Наталка Котищук . На цій же дистанції третю сходинку посів Микола Кулинич , трішки не вистачило до першого місця Сергію Щасливюку , місце з «одиничкою» на п’єдесталі зайняв Володимир Конас .

Третє місце серед жінок на дистанції у 10 кілометрів зайняла Катерина Михайловська , другою стала Катерина Макарук , золоту медаль отримала Ірина Войтович . У дистанції 10 кілометрів серед чоловіків третім став Віталій Петришин , друге місце зайняв Роман Павлів , переможцем став Тарас Мильник .

У півмарафоні 3 місце серед жінок посіла Віта Потерюк , срібну медаль отримала Ірина Масник , а найшвидшою на цій дистанції стала Лілія Фіськович . У чоловіків на цій же дистанції третім став Євген Терпеньов , друге місце посів Роман Гаврилюк , а головним переможцем «Лучеськ півмарафон 2017» став Сергій Оксенюк .

Найстаршим учасником марафону став 75-річний Олександр Майданський .