• Головна
  • 22 учні шкіл Луцька отримають іменні стипендії міськради (список)
13:10, 11 вересня 2017 р.

22 учні шкіл Луцька отримають іменні стипендії міськради (список)

22 учні шкіл Луцька отримають іменні стипендії міськради (список)

У Луцьку визначили список школярів, які отримають іменні стипендії, - пише Інтернет-видання Верховенство права .

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на "Волинські Новини" іменні стипендії для 22 обдарованих учнів луцьких шкіл виплачуватимуть з міського бюджету. Про це йшлося під час пленарного засідання 30-ї сесії Луцької міськради. Депутати затвердили перелік обдарованих дітей, які отримають іменні стипендії міськради.

Іменні стипендії призначаються терміном на один навчальний рік з 1 вересня по 31 травня. Виплата іменних стипендій здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Розмір іменних стипендій становить 300 гривень на місяць.

22 щорічні іменні стипендії призначили учням загальноосвітніх навчальних закладів міста Луцька, які мають досягнення у навчанні, спорті, мистецтві та беруть активну участь у громадському житті навчального закладу й міста.

Список стипендіатів Луцької міської ради 

Давиденков Станіслав Сергійович

-учень 11 класу КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11 – колегіум Луцької міської ради", стипендіату галузі історії та краєзнавства(стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича);

Дацюк Юлія Вікторівна

-учениця 10-А класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області", стипендіату галузі мовознавства (українська мова)(стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича);

Мойсієвич Анна Костянтинівна

-учениця 11 класу Луцької спеціалізованої школи №5, стипендіату галузі мовознавства (іноземна мова)(стипендія імені Олени Пчілки);

Гірчук Маргарита Володимирівна

-учениця 11-Б класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області", стипендіату галузілітературознавства і поезії(стипендія імені Олександра Богачука);

Обертас Андрій Сергійович

-учень 10-М класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс №9", стипендіату галузіматематики(стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича);

Герасимчук Арсен Адамович

-учень 11-В класу КЗ "Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука", стипендіату галузіфізики (стипендія імені Стефана Стубелевича);

Плотнікова Дар'я Олегівна

-учениця 7-Г класу КЗ "Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1", стипендіату галузімузики (вокал)(стипендія імені В'ячеслава Хурсенка);

Левак Олександр Олександрович

-учень 10-Б класуКЗ "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області", стипендіату галузіконструювання, винахідництва та технічної творчості(стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича);

Кириченко Валентин Сергійович

-учень 8-Г класу КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25", стипендіату галузімузики (володіння музичним інструментом)(стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича);

Кондратюк Уляна Петрівна

-учениця 10-Б класу КЗ "ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей", стипендіату галузіобразотворчого мистецтва(стипендія імені Конзелевича Йова);

Савік Ілона Вадимівна

-учениця 11-А класу Луцької гімназії №18, стипендіату галузігеографії(стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича);

Романенко Яна Олександрівна

-учениця 11-Б класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області", стипендіату галузібіології(стипендія імені Липського Володимира Іполитовича);

Приступа Костянтин Володимирович

-учень 10-А класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс №9", стипендіату галузіхімії(стипендія імені Олексеюка Івана Дмитровича);

Петрочук Ілля Костянтинович

-учень 9-Б класу Луцької гімназії №18, стипендіатугалузіфізичної культури та спорту(стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича);

Денис Максим Русланович

-учень 11 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс №9", стипендіату галузіправознавства(стипендія імені Миколи Куделі);

Решетника Дениса Олеговича

-вихованець гуртка "Програмування" Луцького міського ЦНТТУМ, стипендіат у галузіінформатики та інформаційних технологій(стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича);

Смоляр Анна Ігорівна

-учениця 11-Б класу КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25", стипендіату галузіучнівського самоврядування(стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича);

Кушнір Софія Сергіївна

-учениця 8-Г класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс №26", стипендіат у галузітеатрального мистецтва,(стипендія імені Наталії Ужвій);

Колядюк Дмитро Михайлович

-учень 11-Б класу КЗ "Луцька СЗОШ І-ІІІ ступенів №5", стипендіату галузі хореографічного мистецтва(стипендія імені Іллі Богданця);

Гаргола Ольга Олександрівна

-учениця 9-В класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області", стипендіату галузі народознавства та фольклорного мистецтва(стипендія імені Голентюк Антоніни);

Пеньковська Софія Максимівна

-учениця 11-Ф класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс №9", стипендіатугалузі журналістики(стипендія імені Миколи Драгоманова);

Мазурик Анастасія Володимирівна

-учениця 11-Б класу КЗ "ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей", стипендіат у галузідекоративно-ужиткового мистецтва(стипендія імені Марії Кравчук).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стипендії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...