• Головна
  • Учасники АТО з Луцька отримали 835 земельних ділянок
21:10, 12 вересня 2017 р.

Учасники АТО з Луцька отримали 835 земельних ділянок

Учасники АТО з Луцька отримали 835 земельних ділянок

Луцькі учасники АТО отримали за межами міста 835 земельних ділянок. Звернень стосовно надання земельної ділянки було 1405. У зв’язку з тим, що в Луцьку вільної землі для індивідуальної забудови немає, то прийняли рішення в місті першочергово надавати її лише сім’ям загиблим та інвалідам першої групи.

Про це розповів під час "круглого столу" за участі представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції, начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала, - повідомляє ВолиньPost.

«Остання нарада стосовно землі для атовців була в голови обласної державної адміністрації, там виступав представник держгеокадастру Поляков (перший заступник голови Держгеокадастру на Волині Анатолій Поляков, - ред.). Він зазначив, що учасники АТО з Луцька отримали за межами міста 835 земельних ділянок, хоча в нас була інформація, що 850. А звернень учасників АТО було 1405, з них 200 було повторних, які через центр адміністративних послуг ми направляли в Головне управління держгеокадастру для того, щоб вони мали інформацію. Так як вони за дорученням обласної державної адміністрації, координували роботу по області та пропонували земельні ділянки», - зазначив Сергій Шабала.

Посадовець нагадав, що Луцька міська рада ухвалила рішення 25 лютого 2015-го року, в якому вказано, що на території міста Луцька немає вільних земельних ділянок, які передбачені для індивідуального житлового будівництва.

«Тоді було прийнято рішення земельні ділянки надавати тільки сім’ям загиблим, та інвалідам першої групи. Це не так вільні ділянки, як ділянки, якими користувались громадяни, але без належно оформлених документах. Тобто в тих регіонах, де в нас є садибна забудова.

Таким чином заяв, які поступили в міську раду від сімей загиблих та інвалідів першої групи було 29. На сьогодні вже повністю надані земельні ділянки і оформлені 23. 4 розробляють проекти відведення. Робиться технічна документація. Управління земельних ресурсів кожну заяву виносить на комісію і це приймається рішенням крмісії по кожній заяві», - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...