• Головна
  • "Аверс" хочуть позбавити ліцензії
22:12, 13 вересня 2017 р.

"Аверс" хочуть позбавити ліцензії

Повідомлення про те, що головний редактор ТРК «Аверс» Юлія Циплюк говорила із представником ЛНР, не лишили байдужими айдарівців, які навідалися до офісного приміщення телеканалу, - повідомляє Район.Луцьк.

Батальйон Айдар, полк АЗОВ і активісти прийшли до приміщення «Аверсу» 13 вересня і запитали у Юлії Циплюк, навіщо вона говорила із представником ЛНР.

"Аверс" хочуть позбавити ліцензії, фото-1

Нагадаємо, журналісти отримали запис телефонної розмови з головним редактором ТРК «Аверс» Юлією Циплюк , в якій вона просить сепаратистів допомогти їй довести, що «Айдар» - мародери. Також ми повідомляли, що Луцький телеканал «Аверс» подав запит до екс-нардепа від Комуністичної партії та прихильника «ЛНР» Спиридона Кілінкарова .

На питання одного із активістів Сергія Рижкова - чи проводили переговори із «тим боком», отримали відповідь - «з ким саме?».

Генеральний директор ТРК «Аверс» Олег Величко , який побачив розмову із журналісткою, звернувся до активістів: «Припиніть цей концерт. Ви не туди прийшли, ідіть до Палиці і говоріть із ним».

Айдарівців зокрема цікавило, чому журналісти однобоко висвітлюють новини про добровольчі батальйони:

«Чому ви батальйон Айдар висвітлюєте через одну особу, яка реально не може презентувати нас? Як ви можете дзвонити до ЛНР і питатися «як Батальйон Айдар мародерствує?», як ви можете займатися журналістикою?», – сказав Андрій Омельчук .

Юлія Циплюк відповіла, що вона підозрює, що телефонний дзвінок їй надійшов із Луцька, а не із ЛНР: «Я підозрюю, що це людина з Луцька, для того в Інтернеті змінили її голос».

Айдарівців також цікавило, чому з ворогом журналістка розмовляла російською мовою, а не українською.

"Аверс" хочуть позбавити ліцензії, фото-2

Активісти додали, що вони уже написали заяву, де ідеться про те, що дії «Аверсу» дискредитують батальйон Айдар під час бойових дій і те, що «таким способом впливають на громадську думку за допомогою свідчень людей, які привели війну у нашу державу» (цитата із заяви).

«Ми просимо, щоб вас лишили ліцензії. Ми цей документ оформимо юридично правильно і відправимо Національній комісії з питань телебачення і радіомовлення», - заявив Сергій Рижков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#телебачення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...