• Головна
  • Лучанин, який виборов бронзову медаль на Міжнародній олімпіаді, готується до нового турніру
14:13, 14 вересня 2017 р.

Лучанин, який виборов бронзову медаль на Міжнародній олімпіаді, готується до нового турніру

Лучанин, який виборов бронзову медаль на Міжнародній олімпіаді, готується до нового турніру

Одинадцятикласник Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука Артем Кавара здобув бронзову медаль в індивідуальному рейтингу на 11 Міжнародній учнівській олімпіаді з наук про Землю у Франції.

Про це йдеться в сюжеті Волинського телебачення, - пише Волинь24.

Позмагатися у знанні географії та інших точних наук з’їхалися представники трьох десятків країн світу. Переможців визначали в індивідуальному рейтингу та конкурсі дослідницьких проектів.

«Ми досліджували зорі, шматки гірських порід на хімічний склад і вміст води. Також ми досліджували річку, визначали хімічні її властивості, фізичні властивості», - каже Артем Кавара.

Нині Артем готується до нового турніру, тепер міського рівня. Як звично, вивчає мінерали, які, зізнається, навіть «пробує на зуб», читає професійну літературу, і мріє про наступні перемоги.

«Є наукові конкурси, наукові турніри, в яких я хочу взяти участь, однак після олімпіади у Франції, я змінив своє бачення світу, я хочу дійсно допомогти нашій країні», - пояснює юний дослідник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Турнір #школяр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...