На Волині на 38% зросла сплата ПДВ

На Волині на 38% зросла сплата ПДВ

За підсумками січня-серпня 2017 року на Волині до держбюджету сплачено 660,3 мільйона гривень податку на додану вартість.

Це на 38,4 відсотка більше проти аналогічного періоду минулого року, – повідомляє Конкурент, посилаючись на офіційні дані прес-служби ГУ ДФС у Волинській області.

"Суттєвого росту збору ПДВ досягнуто завдяки електронному адмініструванню податку на додану вартість, зокрема запровадженню системи моніторингу оцінки ризиків, яка автоматично зупиняє реєстрацію сумнівних податкових накладних", – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що новий механізм, який дозволяє автоматично аналізувати податкову накладну на наявність ризиків, запроваджено Податковим кодексом України для підвищення ефективності боротьби з ухиленням від оподаткування.

"Без жодного втручання з боку фахівців ДФС відбувається аналіз в автоматичному режимі кожної поданої податкової накладної. Лише у разі, коли постачальник фактично не здійснює господарську операцію, а реєструє податкову накладну виключно з метою надання покупцю необґрунтованої податкової вигоди у вигляді неправомірного сформованого кредиту з ПДВ, тобто має місце ризик несплати, рух такої ризикової податкової накладної зупиняється", – розповіла Світлана Савчук.

В Головному правлінні ДФС у Волинській області звертають увагу, що необхідні документи, що підтверджують реальність здійснених операцій, подаються винятково в електронному вигляді.

ПДВ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі