Які спеціальності найпопулярніші серед вступників до вишу?

Які спеціальності найпопулярніші серед вступників до вишу?

Під час цьогорічної вступної кампанії найбільш популярними серед вступників на бакалаврат (магістратуру медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) були спеціальності "Філологія", "Право" та "Менеджмент".

На них було подано відповідно 85 тис. 526, 74 тис. 055 та 59 тис. 393 заяв, – інформує прес-служба Міністерства освіти у науки.

Які спеціальності найпопулярніші серед вступників до вишу? , фото-1

Також серед лідерів "Медицина", "Комп'ютерні науки", "Туризм", "Середня освіта", "Психологія" і "Економіка" (від 46тис до 40тис заяв).

Замикає Топ-10 "Інженерія програмного забезпечення" – 33 тис. 001 заява.

"Ми бачимо, що традиційно такі спеціальності як "Право", "Менеджмент", "Туризм" та "Економіка" залишаються одними із найбільш популярних у абітурієнтів навіть при тому, що вони не затребувані на ринку праці. При цьому високі щаблі у рейтингу займають й потрібні економіці спеціальності, такі як "Комп'ютерні науки" та "Інженерія програмного забезпечення", – розповів директор департаменту вищої освіти МОНОлег Шаров.

Найменш затребуваними цього року виявилися "Богослов'я" (185 заяв без урахування духовних ВНЗ) та "Гідроенергетика" (193)

Які спеціальності найпопулярніші серед вступників до вишу? , фото-2
спеціальності
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі