![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
12:05, 18 вересня 2017 р.
Невдовзі відбудеться щорічна акція “Наукові пікніки”
![Невдовзі відбудеться щорічна акція “Наукові пікніки” Невдовзі відбудеться щорічна акція “Наукові пікніки”](/dist-assets/images/cap.jpg)
23 вересня 2017 року, з 12.00 до 16.00, на Театральному майдані у Луцьку відбудеться щорічна акція “Наукові пікніки”.
Кожен лучанин від малого до великого матиме змогу відчути себе геніальним ученим та експериментатором, взявши участь у «Наукових Пікніках», що проходитимуть просто неба, - повідомлено на сайті Луцькради.
Суть наукових пікніків: кожен охочий матиме можливість проекспериментувати та власними руками проробити вражаючі досліди із фізики, хімії, робототехніки, біології, психології та інших наук; відчути себе дослідником та поспілкуватись з науковцями.
Участь в науковому пікніку - чудова можливість талановитим дітям, молоді, молодим вченим, керівникам гуртків та наукових осередків заявити про себе, свої можливості, винаходи, продемонструвати усім свої сили та знання у цікавій ігровій формі.
Захід організований “Волинським Інститутом підтримки та розвитку Громадських ініціатив” за підтримки Луцької міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...