• Головна
  • Шахти, торф і дороги - результати поїздки Гунчика в Київ
13:59, 18 вересня 2017 р.

Шахти, торф і дороги - результати поїздки Гунчика в Київ

Шахти, торф і дороги - результати поїздки Гунчика в Київ

Сьогодні, 18 вересня 2017 року, під час оперативної наради, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик розповів про результати робочої поїздки до столиці України, яка відбулася минулого тижня, - повідомляє Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області повідомив, що зустрівся із міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом та його заступником Галиною Карп. Традиційно обговорили стан розвитку вугільної галузі України загалом та Волині зокрема. Слід зазначити, що 21 вересня 2017 року відбудеться засідання колегії Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, де підведуть підсумки роботи за 8 місяців поточного року та визначать напрямки розвитку вугільної галузі на 2018 рік.

Відтак уже завтра, 19 вересня 2017 року, голова облдержадміністрації ініціював робочу зустріч із представниками шахтарських колективів краю, аби підготувати представників Волині для участі у відповідній колегії.

З-поміж інших важливих тем, Володимир Гунчик поінформував міністра та його заступника щодо стану справ на ДП «Волиньторф», що розташований у Маневицькому районі. Наразі свою діяльність завершує робоча комісія, що працює на підприємстві, відповідно до рішення обласної сесії від сьомого вересня 2017 року. Усі рішення, напрацьовані робочою групою, незабаром винесуть на розгляд Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

В той же час, голова облдержадміністрації відвідав Державну архітектурно-будівельну інспекцію, де зустрівся з її керівником – Олексієм Кудрявцевим. Розмова стосувалася відсутності очільника цієї структури на Волині. Тому домовилися, що адміністрація рекомендуватиме власну кандидатур у на відповідну посаду .

– Упродовж 10 днів чекаємо пропозицій від органів місцевої влади, представників влади та громадськості щодо кандидатур на посаду керівника Державної архітектурно-будівельної інспекції. Як тільки відбудеться офіційне призначення, проведемо велику нараду за участі представників бізнесу, органів управління, місцевого самоврядування, аби обговорити проблемні питання, що виникають у співпраці ДАБІ з представниками бізнесу та влади, – зазначив Володимир Петрович.

Окрім того, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області зустрівся з першим заступником голови Адміністрації Президента України Віталієм Ковальчуком. Зважаючи на те, що з 1 січня 2018 року почне діяти Закон України «Про Дорожній фонд», дороги місцевого значення передадуть на баланс місцевих органів влади. Відтак, актуальним стає питання внесення змін до структури обласної державної адміністрації.

– Ми повинні надати вмотивовані пропозиції з розрахунку чисельності штатного розпису, а також функціоналу, який покладається на працівників обласної державної адміністрації з 1 січня 2018 року. Це ті питання, над якими працюємо вже упродовж трьох місяців. Робота величезна, але фактично всі пропозиції вже опрацьовано. До кінця року внесемо зміни до структури ОДА у зв’ язку з передачею додаткових повноважень , – повідомив Володимир Гунчик.

До слова, 20 вересня 2017 року Міністерство інфраструктури України та Державне агентство автомобільних доріг України ініціювало проведення семінару в місті Хмельницький щодо питань передачі функціональних обов’язків служби автомобільних доріг відповідним структурам облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...