• Головна
  • Представництво ЄС проведе у місті Луцьку «День кар’єри ЄС»
13:48, 20 вересня 2017 р.

Представництво ЄС проведе у місті Луцьку «День кар’єри ЄС»

Представництво ЄС проведе у місті Луцьку «День кар’єри ЄС»

Інформаційний центр Європейського Союзу запрошує взяти участь у «Дні кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні, який відбудеться 6 жовтня 2017 року о 10.00 у приміщенні бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

На «Дні кар’єри ЄС» компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися настажування або пройтипопередню співбесіду, представити резюме та отримати цінні поради від роботодавців щодо напрямів фахового росту.

У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів, громадських організацій.

Усі учасники зможуть безкоштовно пройти тренінги для розвитку навичок, важливих для професійного зростання:

резюме по-європейськи: europass та мотиваційний лист;

робота закордоном: як не потрапити у халепу (типові схеми шахрайства, торгівлі людьми );

співбесіда на роботу твоєї мрії: DO ’ S & DON ’ TS .

Також учасники зможуть дізнатися про можливості безкоштовного навчання в ЄС для підвищення свого професійного рівня й долучитися до роботи дискусійного клубу на тему «Чи є місце для молоді України у Європейському просторі?».

За додатковою інформацією звертайся до Інформаційного центру ЄС в місті Луцьку, телефонуй на номер +380978170 або пиши на e-mail: infoeu _ lutsk @ ukr . net .

«День кар’єри ЄС» у місті Луцьку є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у місті Луцьку, в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація “Відкрите суспільство”».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЄС #СНУ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...