Волинські студенти - призери олімпіади з програмування

Волинські студенти - призери олімпіади з програмування, фото-1

Студенти-програмісти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій стали призерами міжнародної студентської олімпіади IСРС (International Collegiate Programming Contest), зайнявши І місце серед команд шкіл та коледжів Західного регіону України.

Про це повідомляє Перший.

Волинські студенти - призери олімпіади з програмування, фото-2

Вже у жовтні цього року волинські студенти Микола Кікець, Віталій Бобикайло та Вадим Рупа, які створили команду VOCNUFT_17DEV, візьмуть участь у фіналі Всеукраїнської (півфіналі Міжнародної) олімпіади, який відбудеться на базі Вінницького національного технічного університету та Одеської національної академії харчових технологій.

Волинські студенти - призери олімпіади з програмування, фото-3

До слова, міжнародна студентська олімпіада з програмування IСРС (International Collegiate Programming Contest) проводиться під егідою Всесвітньої комп’ютерної асоціації АСМ (Association for Computer Machinery) у 42-й раз. В Україні її учасниками є 800 команд, а у світі – аж 300 тисяч!

АСМ-ІСРС вимагає від студентів високопрофесійних навичок у царині математики, алгоритмізації та програмування й володіння мистецтвом складати у стислі терміни й у стресових умовах змагань різноманітні алгоритми та вміти злагоджено працювати у команді, оскільки кожній команді з трьох студентів надавався лише один комп’ютер, й учасники повинні були за 5 годин розв’язати 12 задач різного рівня складності.

олімпіада програмування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі