
14:18, 21 вересня 2017 р.
Лікарні без черг: міф чи реальність

У міських комунальних закладах охорони здоров’я хочуть запровадити електронні черги.
Про це повідомили під час засідання «освітньої» комісії Луцької міської ради у четвер, 21 вересня, - інформує ВолиньPost.
Начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук розповів, що така система повинна створитися на рівні Міністерства охорони здоров’я.
За його словами, у центрах надання медичної допомоги є система реєстратури поліклінік, яку потрібно інтегрувати в електронну систему.
У серпні луцьким лікарям надали безкоштовну програму для електронного врядування роботи поліклінік, яку почали використовувати уже, але зіткнулися із проблемами.
Так, нині зібрали комп’ютери, але в поліклініці на вулиці Чорновола бракує ще 12. Тож, поліклініці необхідно 130 тисяч для закупівлі й встановлення сервера та інтернет.
Комісія підтримала та рекомендувала винести на сесію питання щодо виділення коштів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:06
4 червня
11:00
4 червня
08:01
4 червня
live comments feed...