«Розрахунок в «Батьківщини» дуже цинічний», - Ігор Лапін про дії партії

«Розрахунок в «Батьківщини» дуже цинічний», - Ігор Лапін про дії партії

Ігор Лапін, народний депутат України від Луцька, вважає, що рішення представників партії «Батьківщина» в парламенті спрямовані на протидію реформам, яких очікують громадяни.

Другий тиждень парламентарі розглядають поправки до законопроекту №6232, який стосується змін до процесуального законодавства. Це важливий законопроект, яким по суті запускається судова реформа і організовується робота судів, - інформує ВолиньPost.

«Але тактика, яку сьогодні обрала «Батьківщина» вказує на небажання переходити до інших важливих реформ. Ініціатором понад 4000 поправок (або 80%) виступає фракція «Батьківщина». Причому більшість поправок за своєю суттю або дублюють чинну редакцію, або вносять несуттєві зміни, які не впливають на суть законопроекту, а лише міняють слова в тексті місцями», - каже Ігор Лапін.

Народний депутат нагадує, що перервати розгляд законопроекту та приступити до розгляду іншого парламент не може.

«Тобто не розглянувши понад 5000 змін до законопроекту парламент не зможе приступити до розгляду пенсійної реформи, яку чекають мільйони українських пенсіонерів. Це означає, що з 1 жовтня не буде запланованого підвищення пенсій. Воно можливе лише після прийняття відповідного законопроекту», - додав він.

«Ми сьогодні стали свідками того, як фракція «Батьківщина», використовуючи регламентну процедуру, фактично паралізувала розгляд важливих для країни законопроектів. Не розглядаючи інші важливі реформи, «Батьківщина» очевидно не може дозволити, щоб люди в Україні почали жити краще. Особливо пенсіонери, яких партія вважає своїм електоратом. Розрахунок в «Батьківщини» дуже цинічний – чим гірше будуть жити люди, тим більше голосів вона зможе отримати на виборах. Але ж це «політичний тероризм». Тобто Тимошенко і Ко сьогодні фактично взяли країну в заручники. І завтра вони підуть до людей і будуть кричати: «Влада не проводить реформ. Влада антинародна і лише ми за народ. І їм буде не соромно за цю брехню», - заявив Ігор Лапін.

За словами народного депутата, якби «Батьківщина» дійсно вболівала за реформи, усі поправки до законопроекту 6232 можна було внести та аргументувати їх необхідність на засіданні Комітету з питань правової політики та правосуддя, і не витрачати час на їх розгляд в сесійній залі. І ми могли б працювати відповідно до порядку денного, та перейти до розгляду інших законопроектів.

ІгорЛапін реформа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі