• Головна
  • В обласному центрі Волині до виборів практично готові
11:50, 14 серпня 2012 р.

В обласному центрі Волині до виборів практично готові

Нагадаємо, що 30 липня 2012 року Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів народних депутатів України, що відбудуться 28 жовтня 2012 року. Про це йшлося сьогодні вранці під час щовівторкової оперативної наради, – інформує «Волинська правда».

Так, у Луцьку функціонуватиме 73 звичайних та 9 спеціальних виборчих дільниць на постійній основі. Порівняно з останніми виборами депутатів місцевих ради та міського голови у 2010 році кількість звичайних виборчих дільниць збільшилася на 3, а спеціальних зменшилася на 1. Особливістю цьогорічного виборчого процесу є те, що в трьох навчальних закладах створено по 2 виборчі дільниці: НВК-ЗОШ І-ІІІ ступенів №24, гімназія №21 імені Михайла Кравчука, НВК №26. У зв’язку із цим керівників цих навчальних закладів просять звернути особливу увагу на забезпеченні належних умов для роботи дільничних виборчих комісій. 

З метою сприяння дільничним виборчим комісіям у реалізації їх повноважень щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць для підготовки і проведення виборів для підготовки і проведення виборів 28 жовтня 2012 року призначено відповідальних працівників виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, закладів для кожної виборчої дільниці.

Завданням відповідальних працівників є вивчення та сприяння комісіям виборчого округу №22 у вирішення питань матеріально-технічного забезпечення: облаштування приміщення, необхідними транспортними засобами, обладнанням, оргтехнікою, засобами зв’язку тощо.

Станом на 20 серпня 2012 року стан матеріально-технічного забезпечення дільниць та приміщень для голосування по територіально-виборчому округу №22 є задовільним. У переважній більшості виборчі дільниці забезпечені матеріально-технічними засобами. Усі звичайні виборчі дільниці на території міста надають для роботи виборчих комісій та для проведення голосування 2-3 окремих приміщення, площа яких відповідає вимогам постанов ЦВК. 

Однак, виняток складає незначна частка дільниць, на яких бракує державних прапорів, комп’ютерної техніки, сейфів тощо. Відповідні працівники повинні вжити усіх передбачених законодавством задля повного забезпечення виборчих дільниць усім необхідним інвентарем, обладнанням, технікою.

Також на території міста функціонують 28 тумб для оголошення та окремо – дошки для оголошень, яких є достатня кількість. Департамент житлово-комунального господарства та житлово-комунальні підприємства міста зобов’язані утримати в належному стані протягом усього виборчого процесу до 24:00 26 жовтня усі місця, передбачені для розміщення засобів передвиборчої агітації.

Таким чином, ще до офіційного оголошення виборчого процесу міською владою здійснено цілий комплекс заходів з підготовки до проведення виборів.

Наприкінці серпня розпочинає свою роботу окружна виборча комісія. Для окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №22 міська влада виділяє приміщення міської ради за адресою: місто Луцьк, вулиця Богдана Хмельницького, 19, кабінет №1. Для проведення засідань окружній виборчої комісії буде надано зал засідань міської ради. 

На цей час у місті Луцьку підготовка для проведення виборів народних депутатів здійснюється у строки та відповідно до законодавства.

Луцька міська рада здійснює усі необхідні заходи для забезпечення проведення на території міста Луцька виборів на високому організаційному рівні, а також створює належні умови для реалізації громадянам виборчого права.

Луцький міський голова Микола Романюк наголосив, що закріплені за дільницями мають потурбуватися про стан матеріально-технічного забезпечення. Заступник луцького міського голови Юрій Вербич зауважив, що місто переходить в заключну фазу перед виборами, але є ряд дрібниць, які потрібно вирішити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...