Луцьком їздить не менше сотні таксистів-нелегалів

Луцьком їздить не менше сотні таксистів-нелегалів

Посадовими особами за період січень-серпень 2017 року у місті Луцьку виявлено та задокументовано 85 випадків надання послуг з перевезення пасажирів без відповідних документів в тому числі перевезення пасажирів легковими автомобілями в режимі "легкового таксі" без наявності ліцензій.

Про це повідомляє Конкурент.

У відомстві також повідомляється про те, що управлінням розроблений та погоджений Волинською облдержадміністрацією спільний "План проведення посадовими особами управління Укртрансбезпеки у Волинській області, Управління патрульної поліції м. Луцька, відділу Управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області заходів щодо дотримання автоперевізниками вимог законодавства про автомобільний транспорт під час надання послуг з перевезення пасажирів автобусами та автомобілями в режимі легкового таксі" відповідно до якого, на території області здійснюються рейдові перевірки транспортних засобів за участю посадових осіб підрозділів поліції.

Так, за період січень-серпень 2017 року інспекторами управління Укртрансбезпеки у Волинській області перевірено 278 транспортних засобів перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів легковими автомобілями-таксі та легковими автомобілями на замовлення.

За результатами перевірок виявлено 65 перевізників-"нелегалів", складено 85 актів, винесено 65 постанов про застосування адміністративно господарських штрафів на суму 47 770 грн, внесено 85 приписів про усунення виявлених порушень законодавства про автомобільний транспорт.

Разом з тим при здійсненні заходів державного контролю інспекторським складом управління відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення складено 21 протокол за результатами розгляду яких винесено 19 постанов про накладення адміністративного стягнення на загальну суму 1 258 грн, два протоколи направлені до суду для прийняття відповідного рішення щодо притягнення перевізника до відповідальності.

У відомстві запевняють, що питання дотримання перевізниками вимог чинного законодавства знаходиться під постійним контролем в управлінні Укртрансбезпеки у Волинській області.

таксі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі