Луцькі АЗС перевірили на чесність

Луцькі АЗС перевірили на чесність

ГО Автомайдан Волинь провела акцію "на скільки чесні АЗС під час продажу палива".

Автомайданівці відвідали декілька різних АЗС у м. Луцьку, на яких придбали пальне в розмірах 10, 20 літрів, а за допомогою еталонного мірника об'ємом 10, 20 літрів провели заміри куплених нафтопродуктів, - повідомляють на сторінці ГО у Facebook.

Результати:

  • АЗС БРСМ вул. Глушець - еталонні мірники відсутні, заміри провести не вдалося.

По телефону представник АЗС повідомив, що на початку місяця проводиться перереєстрація фірми та назви, тому мірники знаходяться на повірці.

  • АЗС SHEL вул. Рівненська - було придбано 10 літрів ДП в мірник, на шкалі мірника не вистачало 35 мілілітрів;
  • АЗС ОККО вул. Рівненська - придбали 20 літрів ДП, на шкалі мірника показувало рівно 20 літрів;
  • АЗС Укрпетроль вул. Рівненська - відразу пішли назустріч і найшвидше провели заміри мірником 20 літрів. На шкалі мірника не вистачало 60 мілілітрів від 20 літрів, оператор АЗС надала можливість здійснити процедуру безоплатно, а дизпаливо наприкінці замірів було злито у резервуар АЗС;
  • АЗС АNP вул. Рівненська - придбали 10 літрів. ДП на шкалі мірника не вистачало 110 мілілітрів і мірник надали тільки по приїзду уповноваженої особи АЗС;
  • АЗС WOG вул. Рівненська - безкоштовно надали 10 літрів ДП для проведення замірів, під час наливу в мірник 10 літрів на шкалі  не вистачало 70 мілілітрів.

"На жаль,  не всі АЗС надають відразу мірники на вимогу споживача, а також на АЗС WOG мірник був без пломби органом повірки", - йдеться у дописі.

В еталонних мірниках допускається похибка в залежності від виробника, розряду: 10 літрів +- 0,01 мілілітра; 20літрів. +- 0,02 мілілітрів.

АЗС перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі