Сума єдиного внеску на 319 мільйонів перевищує показники

Сума єдиного внеску на 319 мільйонів перевищує показники

Працедавці Волині спрямували на соціальні потреби понад 1,8 мільярда гривень єдиного внеску.

Протягом восьми місяців 2017 року волинські страхувальники перерахували на соціальні потреби держави понад 1,8 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомляє Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, сума сплаченого єдиного внеску на Волині на 319 мільйонів перевищує визначені індикативні показники.

Таке випередження – прямий результат підвищення стандартів оплати праці та належної уваги фахівців ДФС в питанні легалізації трудових відносин, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Очевидно, що майбутнє пенсійне забезпечення безпосередньо залежатиме від суми відрахувань, яку працедавець здійснює відповідно до законодавчих вимог із суми виплаченої зарплати. Тому кожен працівник незалежно від віку та трудового стажу повинен цікавитися питанням таких відрахувань та легальності отримуваної зарплати. Ця увага сьогодні в майбутньому матиме безпосередній вплив на суму нарахованого пенсійного забезпечення», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що лише легальна та повна оплата праці на рівні, що гарантується державою, дає право на відповідні соціальні виплати у разі втрати працездатності та належне пенсійне забезпечення.

«Тож в інтересах кожного працівника наполягати на тому, щоб оплата його праці відповідала законодавчим вимогам та була повністю легальною», - підкреслила Світлана Савчук.

Як свідчить аналітика, на території обслуговування всіх податкових інспекцій області за підсумками січня-серпня 2017 року зафіксовано ріст сплати єдиного внеску.

єдинийсоціальнийвнесок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі