
18:39, 25 вересня 2017 р.
“Вар’яти-шоу” дають додатковий концерт у Луцьку!

За доброю традицією, артисти дають у місті одразу кілька концертів.
А все тому, що до першого заявленого виступу ще залишився час, проте попит не стихає й квитків вже немає.
Тож, щоб задовольнити всіх охочих, “Вар’яти” вирішили провести додатковий виступ – 11 жовтня о 20.00.
На лучан чекає нова 2-годинна програма. Всі свої історії артисти беруть із власного життя. Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому “Вар’яти” здобули народну любов і на їх виступи приходять цілими родинами.
“На концерті глядачі побачать добрий шматок того, що вийде в телеефір на Новому каналі ще до прем’єри другого сезону «Вар’ятів» на ТБ”, – говорить очільник “Вар’яти-шоу” Сергій Притула.
Минулого року “Вар’яти-шоу” вийшли на новий рівень і з’явились в телепросторі. Восени 2017 в ефірі Нового каналу вийде другий сезон телеверсії “Вар’яти-шоу”, який, як показали нещодавні зйомки, буде ще більш цікавим та захоплюючим.
Приходьте на концерти “Вар’яти-шоу” і пориньте у світ сучасного якісного україномовного гумору.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:52
22 серпня
Big Data у маркетингу: як великі дані допомагають компаніям створювати кращі продукти
Новини компаній
16:30
22 серпня
12:51
22 серпня
08:49
22 серпня
20:59
20 серпня
09:54
20 серпня
20:34
18 серпня