
09:38, 26 вересня 2017 р.
У Луцьку муніципали надали медичну допомогу п'яному чоловіку (ФОТО)
Вчора, 25 вересня, муніципали проводили відпрацювання на території Луцької міської лікарні №2 щодо виявлення та недопущення паління тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом.
Про це повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міської ради у Facebook.
Інспектори виявили особу, яка перебувала у стані сильного алкогольного сп'яніння.
Чоловіку надали першу медичну допомогу та провели роз'яснювальну бесіду.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня