Як у Луцьку піклуються про людей похилого віку

Директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода на оперативній нараді повідомила, що у місті нараховується 59307 пенсіонерів, з них: 36793 - пенсіонери по віку, 728 - інвалідів війни, 2465 - учасників бойових дій, 2907 - учасників війни та 16414 - ветеранів праці.

За її словами, на сьогодні, в місті діє Програма соціального захисту населення міста на 2016-2020 роки, яка включає заходи із піклування про здоров’я, довголіття та добробут людей похилого віку, - повідомляють на сайті Луцької міської ради.

На виконання заходів цієї Програми, за 8 місяців поточного року з коштів бюджету міста виплачено: щомісячних стипендій ветеранам війни, яким виповнилось 90 і більше років на суму 29,4 тис. грн; щомісячних стипендій видатним громадянам міста за вагомий внесок у розвиток міста (композитору Стефанишину М.С.) на суму 2,7 тис. грн; щомісячної соціальної допомоги членам ОУН-УПА на загальну суму 249,5 тис. грн; соціальної виплати сім’ям загиблих воїнів в Афганістані в сумі 42,0 тис. грн.

Разом з тим, за словами Вікторії Майбороди, протягом поточного року забезпечено путівками на санаторно-курортне лікування 244 особи.

Протягом поточного року надана фінансова підтримка міським громадським організаціям ветеранів та інвалідів на загальну суму 55,7 тисячгривень, а також пільги на оплату житлово-комунальних послуг інвалідам по зору І та ІІ групи в межах чинних норм споживання для 257 осіб.

Від початку року соціальні робітники структурних підрозділів територіального центру надали 198749 послуг для 4245 громадян.

Директор департаменту соціальної політики розповіла, що, за кошти, передбачені бюджетом міста на поточний рік до Дня людей похилого віку і Дня ветерана буде надана одноразова матеріальна допомога 75 особам на загальну суму 22,5 тис.грн.

Вікторія Майборода зауважила що 1 жовтня відзначатимуть Міжнародний день людей похилого віку, а тому цього тижня заплановано ряд заходів з вшанування такої категорії лучан.

Пенсіонер допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі