Скільки волинські громади отримують у казну за продаж горілки й тютюну

Скільки волинські громади отримують у казну за продаж горілки й тютюну

На Волині у скарбниці громад сплачено 94,6 мільйона гривень роздрібного акцизу.

Завдяки реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів в роздрібній мережі з дотриманням усіх законодавчих вимог місцеві бюджети Волині у січні-серпні 2017 року поповнилися на 94,6 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції, - інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Територіальні громади, в яких керівники дбають про легальний продаж підакцизної продукції, щомісяця отримують додатковий фінансовий ресурс, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Тобто, завдяки відповідальній позиції представників місцевого самоврядування та бізнесу громади ритмічно отримують кошти залежно від обсягів реалізації підакцизної продукції для вирішення соціально-економічних питань. Зі свого боку фахівці ДФС систематично здійснюють моніторинг ситуації на ринку реалізації алкогольних напоїв і цигарок з тим, щоб не допустити порушень, відтак – втрат бюджету чи тяжких наслідків від споживання неякісної продукції», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів запевнила, що фахівці ДФС в межах компетенції негайно реагують на повідомлення про ймовірну реалізацію підакцизної групи товарів з порушенням чинного законодавства та, за наявності підстав, вилучають з обігу сурогатний алкоголь та тютюнові вироби.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

акциз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі