• Головна
  • ЦВК відмовила Борису Загреві, Сергію Ковальчуку та ще декільком волинянам в реєстрації
15:30, 15 серпня 2012 р.

ЦВК відмовила Борису Загреві, Сергію Ковальчуку та ще декільком волинянам в реєстрації

ЦВК на своєму засіданні Постановою від 13 серпня 2012 року № 338 відмовила в реєстрації декільком кандидатам в депутати. Серед них – Борису Загреві, Сергію Ковальчуку, - інформує сайт ЦВК.

Зокрема у Постанові зазначено: «Загрева Б.Ю. в поданій автобіографії не зазначив часу свого проживання на території України, у зв’язку із чим такий документ не є автобіографією кандидата у народні депутати України у розумінні пункту 2 частини другої статті 55 Закону…

Згідно з пунктом 2 частини першої статті 60 Закону Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата у народні депутати України у разі відсутності документів, зазначених у частині другій статті 55 Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до частини другої статті 55, частини третьої статті 56, частин першої, шостої статті 59, пункту 2, 6 частини першої, частини другої статті 60 Закону України «Про вибори народних депутатів України» керуючись статтями 11–13, пунктом 17 статті 19 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити … Ковальчуку Сергію Михайловичу та Новосаду Петру Миколайовичу в реєстрації їх кандидатами у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 19, Загреві Борису Юхимовичу в реєстрації кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 20, Линдюку Андрію Олександровичу в реєстрації кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 23.

2. Повернути… Ковальчуку С.М., Новосаду П.М., Загреві Б.Ю., Линдюку А.О. внесені ними грошові застави.

3.Цю постанову надіслати… Ковальчуку С.М., Новосаду П.М., Загреві Б.Ю., Линдюку А.О., а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії В. ШАПОВАЛ»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...