Нові правила життя тварин у Луцьку

Нові правила життя тварин у Луцьку

Директор КП «Ласка» Дана Новарчук запропонувала депутатам Міськради затвердити нові правила утримування тварин у Луцьку.

Рішення більше технічне, адже його ціль – згрупувати документи, що були прийняті досі, в один документ, - пояснює Новарчук.

У ньому враховано деякі зміни до чинного законодавства про утримування домашніх тварин, - пише Конкурент.

Тепер власник домашнього улюбленця повинен:

- мати ветеринарний паспорт тварини, прибирати продукти її життєдіяльності;
- щороку доставляти собак, котів та інших тварин, у ветеринарну установу для огляду, імунізації проти сказу і лікувально-профілактичних обробок;
- забезпечити наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками (кличка тварини, прізвище, адреса та телефон особи, яка утримує домашню тварину) або ідентифікувати у інший спосіб (транспондером (мікрочіпом), жетоном);
- у багатоквартирних житлових будинках забезпечувати тишу – не допускати гавкання та виття собак з 23.00 до 7.00 години. Винятки становлять у випадках недовготривалої хвороби тварини, коли у власника немає можливості зменшити біль тварини або припинити її страждання у інший спосіб. Якщо хвороба затягується, то власник зобов'язаний забезпечити тишу шляхом передачі тварини у ветеринарну клініку або у іншу спеціалізовану установу.

Також виписані правила, які стосуються реєстрації тварин. Обов’язково мають бути зареєстровані собаки, які належать на правах власності або на інших підставах фізичним або юридичним особам та перебувають на місці Луцьк.

Власник повинен зареєструвати тварину протягом 90 днів з моменту її народження. Особи, які зареєстровані або проживають поза Луцьком, але перебувають на території міста більше 30 днів, також повинні реєструвати тварину. Реєстрація котів не обов’язкова.

Попри те, Новарчук визнає, що небагато власників тварин реєструють своїх улюбленців.

Окремим пунктом зазначені правила вигулу. Директор «Ласки» визнає, що хоч місця для вигулу затверджені, насправді для їх облагородження немає коштів. Один із таких майданчиків хочуть облаштувати біля РАЦСу.

тварини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі