Скільки дітей-сиріт у Луцьку

На сьогодні у Луцьку на обліку в служби у справах дітей перебувають 153 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це йшлося 29 вересня під час круглого столу «Сімейні форми влаштування та підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» за участю представників громадських організацій, - повідомляє ІА Волинські новини.

Як розповів начальник служби у справах дітей Федір Шульган, сьогодні на обліку у Служби у справах дітей перебуває 153 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - від 2 місяців до 18 років. З них 122 дитини перебуває під опікою та піклуванням, 4 – у прийомних сім’ях, 10 дітей перебуває в дитячих будинках сімейного типу, в державних дитячих закладах влаштовані 13 дітей, 4 – в сім’ї родичів.

За 2017 рік рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради 19 дітям надано статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, 13 з них влаштовано до сімейних форм виховання (1 – усиновлена, 12 – влаштовані під опіку), 4 дітей перебувають у сім’ї родичів, 2 – у державних закладах.

Також протягом 9 місяців 2017 року 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зняті з первинного обліку, в тому числі: 1 дитина повернулася на виховання до матері, 1 – всиновили, одна дитина набула повної цивільної дієздатності, 16 – досягло повноліття, 1 дитина, на жаль, померла.

Скільки дітей-сиріт у Луцьку, фото-1 Скільки дітей-сиріт у Луцьку, фото-2 Скільки дітей-сиріт у Луцьку, фото-3
Дитина-сирота облік
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі